Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan csináljak a hajamból...

Hogyan csináljak a hajamból barnát?

Figyelt kérdés
2x lett feketére befestve a hajam... először januárba festettem be kékesfeketére de az foltos lett ezért újra kellett festeni ezúttal már sima feketével... az eredeti hajam színe közép barna. nagyon megbántam a feketét mert rájöttem nem áll jól. azóta 2 alkalommal mentem rá sötét barnával amikor láttam hogy kezd lenőni és kopni.na hát a teteje barna lett a többi ugyan úgy fekete. Azt hallottam,hogy ha kamilla teával öblítem akkor az hozza a festéket. Eddig g 2x próbáltam ki tényleg hozta nagyon de inkább vöröses árnyalatú kopást tapasztaltam. Leszívatni semmi féle képpen nem tervezem mert így is rengeteg gond van a hajammal,száraz,törik.Mi a véleményetek a kamillateás öblítésről? beválthat? Mivel próbálkozzak,hogy minél hamarabb barna legyek?
2013. márc. 10. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
nálam ugyan ez a helyzet volt. Hamvasszőke voltam rám jött az 5 perc és befestettem barnára utána kékesfeketére 2x 3x kb a kékesfeketét koptattam 2 hónapig és befestettem sötétbarnára ami már fekete mindenki szemébe (palette)jelenleg koptatom azt is szőke hajra való samponnal meg mézzel.. egyébként koptatott rajta most akarom majd befesteni sötétszőkével az is palette és remélem hogy világosabb lesz... úgy hogy szerintem csináld a kamillateás öblítést meg a mézeset ami 3 kanál méz amit összekeversz vízzel annyira hogy szét tudd kenni a hajadon rajtahagyod egy kicsit és jól lemosod de a szőke hajra való sampon is jó + balzsam hagyd rajta sokáig azt is szépen szedi ki a sötét pigmenteket :)
2013. márc. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
próbáld ki a colour b4 festéket az feketéből tud barnát csinálni ha nagyon sokat festetted feketére is legalább sötétbarnára lehozza. youtube-on van videó nézd meg
2013. márc. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!