Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajamból ki lehet...

Fekete hajamból ki lehet hozni világos barnát?

Figyelt kérdés
Most fekete hosszú hajam van, de már lassan 5 éve állandóan ugyan ezt a színt használom. Szeretnék egy kis változást. Világos barnát szeretnék, ne legyen azért szőke, de mégsem olyan sötét barna. (amúgy a hajam valódi színe barna)Szerintetek bevállaljam? 20/L
2010. dec. 9. 22:06
 1/4 anonim válasza:
szia, hasonló cipőben járunk, az én hajam sötétbarnára van festve évek óta az eredeti is barna, és világosbarnára szeretném festetni, de azt irták h szivatás nélkül nem megy..:/ a fekete azért lehet kicsit más sokat olvastam róla amikor fekete akartam lenni, azt irták nehéz szabadulni tőle, lényeg a lényeg, biztos lehetsz világosbarna, de ahhoz a fodrász előbb leszivatja a hajad..jobb esetben nem károsodik annyira, rosszabb esetben kicsit törik, max pár centi lekerül..szerintem vágj bele:)..én is rászánom magam lassan..
2010. dec. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valóban, ez csak akkor érhető el, ha leszivatod. Ez meg olyan dolog, hogy bár természetesen nem egészséges, valakinek jobban megviseli a haját, van akinek kevésbé. Nekem is fekete volt. Kétszer kellett leszivatnom, mire letjesen eltűnt róla a fekete. Én szerencsés vagyok, semmi baja nem lett a hajamnak. Most világos vöröses barna. Szóval a szín elérhető.

20L

2010. dec. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk többször kellett kettőnél, de világosbarnához szerintem elég annyi, akkor már befogja. Én sötétszőkét csináltam festett feketéből, a hajam egész jól viselte.
2010. dec. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
egyik ismerősöm mondta h van egy olyan sampon ami leszedi a festéket akárhányszor is volt festve. csak sajnos nem emlékszem már a nevére:S
2010. dec. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!