Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bajuszgyanta után sebes érdes...

Bajuszgyanta után sebes érdes bőr normális? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Vettem xepil arc gyanta csíkot,le is szedtem vele a bajszomat meg az államnál lévő pihéket,de konkrétan pöttyökben véreztem,tiszta vörös lett a bőröm mintha szájba vágtak volna vagy málnalét ittam volna,utána meg iszonyat érdes lett a bőröm nem is tudom hogy mondjam...olyan rinocérosz szerű nem győztem kenni krémekkel de attól csak rosszabb lett mert csípett is (sima kamillás krém). Ez normális? Nektek is ilyen? Vagy csak az én bőröm nagyon érzékeny? Ti hogy oldjátok meg? A csipesz nekem nem vált be,nagyon fáj meg nem is tudom jól kitépni mindet.

2013. márc. 9. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez volt! Próbálkoztam mindenféle krémmel d nem vált be de ha ráraksz egy jéghideg törölközőt miden nap nekem igy 3nap alatt tünt el :/ alapozóval ne próbáld eltüntetni mert attól csak rosszabb lesz! (tapasztalat)
2013. márc. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam lealapozózni de tényleg rosszabb lett arra már rájöttem,a jegelést majd kipróbálom köszi
2013. márc. 9. 10:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem,nem normális! Menj el kozmetikushoz,aki érti is a dolgát,nem véletlen tanulják ki a szakmát! ( köztük én is)

Egyébként,ha nagyon otthon szeretnél kontárkodni,megvannak ennek a lépései

1. tisztítsd le a bőrt

2. hintőpor!!!!!

3. amikor felhelyezed a gyantát,ne felfele tépd,hogy megemelkedjen a bőröd,hanem próbáld a csuklód úgy fordítani,hogy a papírt ne úgy tépd le,hogy vele a bőr is emelkedik,mert csak letéped a felső hámréteget,aminek következtében nyáron napsütésben pigmentfoltos lehetsz!!

4. minden tépés után hintőporozd be,ne csak a legelején

5. kend be nyugtató krémmel,ha végeztél.

2013. márc. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja,és feszítsd le a bőrt!
2013. márc. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. márc. 9. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!