Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek az egyenes,...

Mit kezdjek az egyenes, vékonyszálú hosszú hajammal? Sehogy se áll.

Figyelt kérdés

Egy tini lány vagyok sok-sok problémával. Egyszerűen elegem van abból, hogy nem tudom élvezni az életet, elengedni magam, önmagam lenni, stb. és ha ez még nem elég, a külsőmön is vannak problémáim. Perpill, hogy a hajam sehogy sem áll. Hosszú, vékonyszálú, egyenes hajam van és nagyon utálom mert gyorsan zsírosodik és állandóan ilyen elektromos lesz és száll.-.- idegesítő. mit kezdjek vele, hogy szép friss legyen és álljon valahogy? az a bosszantó, hogy amikor megmosom akkor is borzasztó frissen... ja meg ha kibontva nem tetszik megpróbálom felfogni, de nem bírom normálisan felfogni... mert mindenhogy ... utálom.

(most lehet hogy pi*san hangzik, de nem vagyok az, csak egyszerűen annyira idegesít, hogy sose áll sehogy... ) 15/L



#haj #lány #tipp #egyenes #nem áll sehogy
2013. márc. 9. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! :) Megértem a problémá(i)dat, mert veled egyidõs vagyok. Hidd el a hosszú, vastagszálú hajjal sem piskóta az élet! Csakhogy nekem még nem is egyenes a hajam, hanem a hullámos és a göndör között valahol, de inkább a göndör felé hajlik, ráadásul száraz is!

Az egyenes hajjal elég sok a lehetõség a variálásra! Tûzd fel, formázd, fond be, kontyold föl, tûzd el ezerféle módon az elsõ tincseidet! A szállás megelözése érdekében ne használj mûanyag fésût, inkább fából készültet és ne szárazon fésüld ki, hanem nedvesen. Vannak még direkt erre a problémára "szakosodott" kenceficék. Azt hiszem a Tigi-nek vannak ilyen lesimító termékei egyenes hajra.


Hidd el nem vagy egyedül a problémáiddal, de attól még hogy nem mindig tökéletesek a dolgok még lehetsz önmagad! :)

15l

Ha még lennének kérdézeid nyugodtan írj!

2013. márc. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszoló majdnem mindent leírt, de én még adnék egy tippet!:) Este moss hajat, és ne szárítsd meg, hanem fogd 2 copfba a hajad, és azt a kétcopfot fond be, és úgy aludj el. Reggel engedd ki és tök szép hullámos lesz a hajad és dúsabbnak látszik!:) Szerintem nagyon jó, én imádom így hordani a hajam!:)
2013. márc. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nefy válasza:
Sziasztok!Nekem is hasonlo problémáim vannak sajnos!lenne egy kérdésam ha már kimostam a hajam és száll töredezettnek néz ki mit rakjak rá igy szárazon ?mit javasoltok?
2013. márc. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is vékonyszálú hajam van, és ugyanaz a bajom volt vele mint neked :-/ Nos szerintem vágasd le fokozatosra. Amúgy minnél gyakrabban mosod annál hamarabb zsírosodik. Én éjjelente összefogom gumival a hajam, így másnap reggel hullámos lesz(főleg a hajvégeim göndörödnek fel tőle) és így van valami formája :) hát, elektromosság ellen nem tudok mit ajánlani :( sztem nem sok mindent lehet tenni elektromosság ellen.
2013. márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-mas: Valami olajos hajvégápolót raknék a helyedben fültõl lefelé úgy, hogy a végekre jusson a legtöbb. Én is így csinálom. :)


4-es: A begumizáz estére nagyon nem tesz jót! Éjszaka forgolódsz, ráfekszel. Ott ahol megkötötted elõbb-uttóbb szabályosan le fog törni a hajad! Néha inkább fondd be és szép hullámos lesz reggelre! :)

2013. márc. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!