Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinusolaj hatása felér a...

A ricinusolaj hatása felér a revalidéval? A hajam tetejére kenjem, hogy nöjjön tőle?

Figyelt kérdés

2013. márc. 6. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
ricinusolajat fejbőrbe kell masszírozni. revalidot nem próbáltam de a ricinus használ, gyorsabban is nőtt tőle a hajam, plusz ki is nőtt egy csomó ilyen kis babahaj, sokkal dúsabbnak tűnik tőle.(ja és olcsóbb is a tablettáknál)
2013. márc. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én kipróbáltam a ricinus olajat kb 2 hónapig használtam és úgy eltört tőle a hajam hogy nagyon sokat kellett levágni belőle. másrészt vigyázz hogyha a fejbőrödre kened mert elvileg jobban zsírosodik.(nekem mondjuk szárazabb lett tőle még úgy is hogy csak önmagában kentem föl és nem kevertem hozzá tojást vagy ilyesmit!) én az egész hajamta bekentem vele.
2013. márc. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azért kell keverni tojással vagy olívaolajjal, mert nagyon szárítja a hajat/fejbőrt. (első voltam) másodiknak mondom, hogy én is azok után jöttem rá, miután szépen megtörte a hajamat:) viszont sokat nőtt tőle.
2013. márc. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és tojás sárgájával vagy fehérjével keverjem össze ha zsíros a hajam? illetve nagyon töri a hajat még akkor is ha hajvégápolót használok?
2013. márc. 6. 15:52
 5/5 anonim ***** válasza:
A ricinusolajnak soha nem volt hajnövesztő hatása, viszont eltömíti a pórusokat, így gyönyörű hajhullást tud okozni. Olajakat csak hajvégekre szabad használni.
2013. márc. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!