Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrásznál általában mennyibe...

Fodrásznál általában mennyibe kerül a hajfesték eltávolítása a hajból?

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 14:51
 1/5 schocko ***** válasza:
A nullás nyírás ára, mert le szokták vágni tövig :o)...
2013. márc. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
olyan nincs ... átfestés van
2013. márc. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon okos az első kettő.


Nekem a feketét kellett leszívni, mert egyenetlen lett és nem lehetett csak sima barnát varázsolni belőle. Más lehetőség nem volt, rányomtak egy nagyon durva szőkítőt, majd utána a festést. Nekem 14 ezerbe került.

A drogériákban kapható szőkítő, először én is magamnak azt tettem a hajamra, de a korábbi festések miatt nem mindenhol tudta leszívni.

De ismerős magának csinálta ezzel, egyik nap fekete volt, másnap jött szőkén....

De ha hosszabb a hajad én nem ajánlom, inkább szánj rá a fodrászra.

2013. márc. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
vörös hajtól szeretnék megszabadulni
2013. márc. 5. 16:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Már nem feltétlenül szőkítővel szedik le, hiszen van más megoldás is. Csakhogy az sokkal többe kerül. Ha te veszel magadnak a drogériában, akkor egy doboz kb. 4 ezerbe kerül.

Szerintem a festés dupláját számold, de ennél több nem valószínű.

2013. márc. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!