Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Költözés miatt új fodrászt...

Költözés miatt új fodrászt kell keresnem PÉCSen. Tudnátok valakit ajánlani?

Figyelt kérdés
A Bálint szalonnal kapcsolatban vannak valakinek tapasztalatai? Nagyon tetszik az üzlet, de nem tudom, kit válasszak. A városközponthoz közeli fodrászüzletbe mennék (ami közel van a munkahelyemhez).

2013. márc. 5. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Én Pécsett is csak ezt a Biohair szalont ismerem, ott mást nagyon nem próbáltam, mert egész konkrétan Pécs mellett lakom és itt van saját fodrászom :) Szóval ez a Biohair. Hát nekem arra jó, ha hirtelen ráérek, de időpontot nem tudok kérni, mert nem vagyok benne biztos, hogy ráérek e majd a munkám meg minden egyéb miatt. Az én hajamon sokat nem lehet rontani, egyszerű frufrum van meg mindig csak a végéből vágatok, tehát egy nagy fazonalakításról sincs szó. Igazából ebből a szempontból elégedett vagyok velük. Amire nekem kell, arra jó. Az az 5 perces fejbőrmasszázs meg elég sokszor becsalogat oda :)
2013. márc. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!