Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok-fiúk véleménye egyaránt...

Lányok-fiúk véleménye egyaránt érdekel! Göndör vagy egyenes haj? Tudom hogy csontig lerágott téma, de érdekel a véleményetek

Figyelt kérdés
az én hajam tök göndör olyan mint az afrikaiaknak(nem viccelek) mindenféle kencét használok rá de így is ápolatlannak tűnik, mert megmosom és másnapra elalszom, pedig sokszor be is fonom :)
2013. márc. 4. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy kinek milyen haj áll jól, nagyon sok dologtól függ, például a fejformádtól, az arcodtól, a hajad dússágától.
2013. márc. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha göndör, akkor az csak akkor szép, ha egészséges és ápolt, de az egyenes is jó.
2013. márc. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mindenkinek más áll jól. Van ismerősöm akinek göndör, neki az áll jól. Biztos furcsa lenne egyenes hajjal. És ez fordított esetben is igaz.
2013. márc. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nagyon nehéz ápolnom, de nem akarok egyeneset
2013. márc. 5. 14:01
 5/5 anonim ***** válasza:
ne is akarj egyenest, sokkal érdekesebb (ritkább) a göndör, én szeretem, hogy göndör a hajam, nem akarok egyenest.
2013. márc. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!