Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hétvégén esküvő, de fodrászhoz...

Hétvégén esküvő, de fodrászhoz menni nem tudok. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Egyenes sima szálú hajam van, a göndörség nem is áll jól, inkább kivasalnám, csak nem tudom azt mivel dobjam fel.

Ha teljesen felkontyolom az nem áll jól, ezért valami félig feltűzött frizura kellene.

Én leszek a tanu, azért illene "valahogy" kinézzek.


2013. márc. 4. 12:44
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szia!lehet kapni ilyen kis gyöngyöket amit be lehet vasalni a hajba ezek nagyon mutatósak:)Nekem is hétvégén lesz az esküvőm és én se megyek fodrászhoz mert eredetileg ez a szakmám igy megcsinálom magamnak:)
2013. márc. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

hát én Erdélyben lakom, itt még olyan gyöngyöket nem láttam...meg elképzelésem sincs mi legyen...

:(


Sok boldogságot:)

2013. márc. 4. 13:00
 3/12 anonim válasza:
Ja értem:S Hát nem tudom valami kis szép diszt vagy valami egyébként az se gond sztem ha simán kivasalod mert az is lehet szép!Köszi:)
2013. márc. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
válaszd el oldalt a hajad és nagyobb résznél fogj meg egy pici tincset egészen a fufrudtól, és kezd el csavarni egészen a szemed mellet vidd végig, mindig vegyél hozzá egy újabb tincset... majd ha füledhez leértél tűzd le mögötte egy hullámcsattal!!! nagyon mutatós:))))) megcsinálhatod csak az egyik oldalon, de ha mindkettőn megcsinálod az is szép!!!:DDDDD
2013. márc. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az a legegyszerűbb, ha veszel egy szép hajcsatot, és azzal fogod össze a hajad.

Esetleg csináld meg ezt: [link]

Nemrég küldte valaki, és szerintem nagyon ötletes, nem is tűnik túl bonyolultnak az elkészítése. Tipikus "egyszerű és nagyszerű" :)

2013. márc. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Milyen színű a hajad? Én feldobnám valami színes tinccsel, vannak élénk színű hajszínezőhabok, egy-két tincset befestenék, néhány hét alatt lekopik.

Vennék sok egyforma apró mintás csatot, ami dísznek is jól mutat, azokkal lazára tűzögetném a hajat, úgy hogy egy-két tincs kimarad, és lelóg.

Vagy divat az asszimetrikus forma. Egyik oldalt feltűzögetném a sok pici csattal, lehet valami nagy díszt is bele, a másik oldalt leengedve szépen beszárítva.

A csat lehet apró színes hajcsipesz.

2013. márc. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Barna hajam van. Színezni soha nem színeztem, úgyhogy azt hiszem ez nem az az alkalom lesz, amin ki merem próbálni :)


Köszi a tippeket, a masnit lehet megpróbálom, csak menedékes a hajam, lehet kicsúszna...


Köszi a tippeket, a csavargatás is jónak tűnik...

2013. márc. 4. 13:24
 8/12 anonim ***** válasza:
vasald kifelé vagy befelé a végeket. [link] [link]
2013. márc. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Lehet, a sima kivasalásnál maradok :) és a végekkel kezdek valamit :)


Köszi szépen...

2013. márc. 4. 13:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Vagy dobd fel pár érdekes fonással, keress rá youtube-on ilyesmi videókra.
2013. márc. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!