Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos bőrre mit lehet...

Pattanásos bőrre mit lehet alkalmazni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok a pattanásom sokat ki is nyomkodtam... gondolom az már örökre ott marad de mit lehetne tenni az újak ellen? Kenegetem fabulon tinitonikkal de az se használ. Valami házi praktika vagy orvosi csodaszer?
2013. márc. 4. 07:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Fabulon és garnier ez ami semmit se ér.

Házi praktika: élesztőt keverj össze egy csepp tejjel, ne legyen folyós csak kenhető, ezt maszkként vidd le az arcod, akkor mosd le, ha megszáradt.

Csodaszer nincs, kinek mi válik be, vegyél herbáriában sószappant és kecsketejes szappant ezek jók. Gyógyszertári kencék közül a Vichy ami jó. Nekem a GIGI szappanmentes szappanja vált be. Van sok jó dolog, de a fabulon nem az.

2013. márc. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A vichy se ér semmit, inkább próbálkozz bioboltos natúrszappanokkal.
2013. márc. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!