Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha én csak sima vizzel fürdök/...

Ha én csak sima vizzel fürdök/tusolok / mosdok attól ugye nem maradok koszos? Miért szoktak ezen csodalkozni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
De igen,mert a víz nem hozza le a faggyút,a zsírt és a bőrödön megtelepedő baktériumokat sem.
2013. márc. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát én így csinálom de nem vagyok büdós meg koszos. Régen az ősember is csak sima esővizzel mosdott nem?ha nem találja fel senki a szappant ma sem használnánk mégis fennmaratak a nemzedékek
2013. márc. 3. 14:17
 3/7 anonim válasza:
12%

Igen, csak régen nem számított, ha valaki büdös volt, észre sem vették. Ma már van egy bizonyos szint, ami elvárható az embertől, ha társaságba megy.

Ne mondd nekem, hogy egy izzasztó nyári nap után te le tudod magad mosni csak vízzel... Fúj.

2013. márc. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
te nagyon hülye vagy... szerinted a víz leszedi a koszt rólad és az izzadságot? a szappann arra való,hogy ne legyél büdös és koszos.
2013. márc. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én mindig szauna után vizzel tusolok le és elötte dörzsikézem magam az leszed mindent
2013. márc. 3. 15:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Hgyjuk már ezt az ősember dumát... régen az átlagéletkor a 30at se érte el, nem volt szmog, szennyezés, szóval csak némi sárt kellett max lemosni. Meg valahonnan jött az igény egyszercsak, hogy kéne valami hatásos, ami után nem marad az ember koszos meg büdös, nem...?

Ha neked így jó, legyen, de legalább ne terjeszd a dolgot, vagy ne lepődj meg, ha hülyének vagy igénytelennek titulálnak páran.

2013. márc. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igénytelen vagy és kész, bárhogy is magyarázod. Sima vízzel akárhogy sikálod magad akkor sem bírod levakarni a napi koszt, zsírt, baktériumokat. Meg szagod is lehet... legfeljebb te nem érzed.
2013. márc. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!