Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok olyan szőke...

Ajánlanátok olyan szőke hajfestéket, ami olyan színű is lesz, ha felfestem, mint a dobozon?

Figyelt kérdés
most is világos a hajam(világosbarna és a szőke közötti),de akárhány garnier hajfestéket megvettem az mindig sötétebbet fogott!most is legutoljára az extra világos hamvasszőkével festettem és mégis sötétebb lett!köze nem volt a dobozon láthatónak...
2013. márc. 3. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért mert a világos hamvasszőke tényleg ! világos.....:)Lehet bármilyen világos az eredeti hajszíned,ha még világosítani akarod méghozzá ennyire, mindenképpen le kell szívatnod,majd bár nap pihenő után rákenni az adott festéket.Ezt az előkezelést érdemes fodrásszal csináltatni,mivel internet ide vagy oda,te sem örülnél ha 10 centis darabokban törne le a hajad :)Ja és mindenképpen tartalmazzon ammóniát a festék,mivel az ammónia mentes termékek mindig minimum 2 árnyalattal sötétebbre sikerülnek. Én például ha bemosót veszek nem a csomagolásban található színelőhívót használom,hanem 9-es peroxidot veszek hozzá.
2013. márc. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fodrászkellékesben kéne venni normális szőkítőt, nem vacak Garniereket. Akkor sikerülne is. A dobozon lévő színt meg sose kell figyelembe venni, a saját hajszínedet kell beazonosítani, megnézni hány árnyalat világosítás szükséges és aszerint venni bizonyos számú festéket + megfelelő oxit.
2013. márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!