Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha pattanásos a bőröm, lehetsé...

Ha pattanásos a bőröm, lehetséges, hogy alapozó használata nélkül szebbé válik?

Figyelt kérdés
Azért a kérdés, mert hallottam már olyat, hogy valaki abbahagyta az alapozó használatát, és pont, hogy attól lett szebb a bőre...ami azért érdekes és "vicces", mert az ember ugye pont, hogy azért használja az alapozót, hogy eltüntesse a pattikat (látszólag legalább), közben meg az okozza azokat? Nem egészen tiszta ez nekem. És ha most abbahagynám az alapozót, mennyi időt kellene várnom körülbelül ahhoz, hogy tisztuljon az arcom, és ne feszengjek a használata nélkül? Mert nagyon rossz azt nézni 20 évesen, hogy ott van a sok szép bőrű ember, és nekem még alapozóval sem szép a bőröm, hát akkor nélküle:S
2013. márc. 1. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem embere válogatja. Nálam egyáltalán nem befolyásolja. Sőt, a korrektortól előbb elmúlnak.
2013. márc. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok annyira pattanásos de nekem a szoli leszárítja.:)meg néha pihentesd a bőröd,ne legyen rajtad mindennap alapozó:)
2013. márc. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia en szlovakiaba elek ,es nalunk van a patikaba direkt ilyen celra alapozo ,az a neve h Aknecolor....szerintem kerdezz ra a patikaba ,biztos van nalatok is ilyesmi...
2013. márc. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok mástól s függ ez nálunk is vannak olyan alapozók amik nem tömítik a pórusokat pl a vichy vagy a ala roceh posay ezek patikában vannak. De pl rendesen tisztítod az arcod? Nem eszel túl zsírosan, fűszeresen, sok csokit? Iszol elég vizet? Ezek is befolyásolhatják az arcod. Próbálj ki esetlege valami pórusösszehúzó terméket, vagy menj el kozmetikushoz pl az ilcsinek van egy tök jó paprikás hámlasztó kombinációja nekem az nagyon rendbe hozta a bőröm, de nyáron nem szabad hámlasztani.
2013. márc. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nem is használok alapozót, csak korrektort oda,ahova kell. Ezen kívül nagyon, de nagyon fontos, hogy minden este mosd le tonikos vattakoronggal az összes sminket az arcodról.Muszáj, hogy néha levegőt kapjon a bőr.
2013. márc. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!