Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Manna termékek vagy Ilcsi...

Manna termékek vagy Ilcsi kozmetikumok?

Figyelt kérdés
Melyik érné meg jobban aknés, heges bőr javítására ?
2013. febr. 27. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos egyiket se használtam (kivéve az ilcsi fekete szappant, ami nem ért semmit) de a hegeket valószínűleg egyik termék se tünteti el. Ehhez hámlasztó kell én pl cadea verát használok és bevált (piros doboz, 35plusszos, de nyugodtan használhatják fiatalabbak is) Pattanásokra lehet hatásos bármi, bár szerintem egy szappantól nem fognak eltűnni.
2013. febr. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilcsi fekete szappant használtam, a mannától meg azt a rózsaszín pattanásos bőrre valót, ami elvileg radíroz is (de nem). Egyiknek sem lett különösebb eredménye, de mindkettőt sokan dicsérik, úgyhogy biztos személyfüggő.
2013. márc. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én az emanufaktúrától használom a körömvirág szappant. Természetes szappan és szépen rendben tartja az arcbőrömet. Elég pattanásos vagyok, és sajnos kapargatom is, így sokszor sebes, de ez a szappan szépen rendbe teszi mindig. Ha érdekel a pontos link, akkor szívesen beírom vagy priviben átküldöm.
2013. márc. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen, érdekelne :)
2013. márc. 21. 18:38
 5/6 anonim válasza:

Íme a link: [link]

De szerintem írj nekik bátran, biztos segítenek és tudnak ajánlani a problémádra szappant meg tippeket.

2013. márc. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, azthiszem megis rendelem!
2013. márc. 22. 19:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!