Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilcsi kozmetikumok! Megéri...

Ilcsi kozmetikumok! Megéri megvenni, elég jók? Milyen árban van?

Figyelt kérdés

Megéri Ilcsi termékeket vásárolni (kozmetikustól)?

Jobbak mint az Avon, Oriflame, Nivea, Garnier, Vichy stb.? Külföldön (New York, London) mennyire elismert márka ez? Mert én még nem hallottam ott róla, nem tartják túl nagyra. Csak sajnos amiket ott ajánlanak itt nem kaphatók :(

Légyszíves ne reklámszöveget írjatok, azt én is olvastam. Igazából is professzionálisak a termékek, vagy válasszak inkább mást (micsodát?) ?


Ha elmegyek kozmetikába (a weboldalon láttam referencia kozmetikákat, sajnos a közelben nincsen, de majd utazok akkor :S) és elmondom, hogy Ilcsi termékeket akarok akkor rendelnek nekem amit kérek?

Simán bemegyek, nem kérek semmilyen kezelést, csak elmondom, hogy Ilcsiért jöttem megkérdezem mi mennyi és akkor megrendelem. Így lehet? :) Még sosem voltam azokban a kozmetikákban, mert nincsenek túl közel.

Van ott nekik árlista? Mert én látatlanban biztos, hogy nem rendelem meg ha nem tudom majd kifizetni...


És nem tudnátok leírni pár dolgot, hogy milyen árban van?


Mert fogalmam sincs mire számítsak, hogy most egy kis tubus krém 6ezer forint vagy 8száz...

Csak nagyjából, hogy ti mit vettetek és az kb. hány ml-es és mennyibe került. Ja és, hogy használ-e :)


Ha elmegyek a kozmetikába ott ajánlani is tudnak nekem termékeket? Mert én listával megyek, hogy miket szeretnék de lehet nem a legjobbat választom...


Igazából szép bőrt szeretnék, rendes márkás termékekkel, amik érnek is valamit és nem gagyi cuccokat venni mindig.

Egyáltalán milyen elismert márkák vannak amik M.on is kaphatók?


Köszönöm a válaszokat, nyugodtan írjátok le a véleményeteket részletesen :)


Ja és láttam a többi kérdést, csak nem kaptam igazán hasznos választ semmire, azért írtam ki kérdést én is.


2009. máj. 14. 05:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem elég drága (picuri dobozkával vettem kb 700 Ft-ért) és semmivel sem jobb, mint avonos és oriflames kollégái. Legalábbis nekem. Elég érzékeny a bőröm, direkt ezért kerestem ilcsi arckrémet, mert a többi fajtától kipattogott az arcom. Ilcsitől ugyanúgy. De már találtam olyan márkát, ami jó :)
2009. máj. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem az Ilcsi a legjobb, már csak azért is mert Natúr kozmetikumok, csak természetes alapanyagból készülnek és igen nagy a választék is a különbözőbőrproblémákra.

Pers76e, hogy nem lehet üzletekben, forgalomban kapni,kiváló termékeket soha. És az Avon, Oriflame stb. egyéb márkás termékek meg sem közelítik az Ilcsit.

Én 3 hónapja kezdtem el használni, a kozmetikusom ajánlota, aki Ilcsivel dolgozik. A 3 hónap alatt nagyon szépen rendbe tette az arcomat, nagyon pattanásos és zsíros volt, de szépen helyre állt.

Én az arcomrafekete szappant, zöld szappant csipkebogyó tonikot, ichtiolos arcpakolást, kukoricás.csipkebogyó arcradírt használok. A pigmentfoltokra pedik kövirózsa habkréámet, kövirózsa tonikot és oxigénes fehérítő krémet, na meg a tavasz beköszöntével kenem az arcomat paradicsomos napozó géllel, ami ugye azért kell, hogy a nap sugaraitól a pigmentfoltok ne erősödjenek meg. És ténykeg halványító hatása van ezeknek a termékeknek a napozó gél meg mattítja is az arcomat és még jobban elfedi a pigmentfoltokat.

Én csak jót tudok mondani ezekről a kozmetikumokról, mert tapasztaltam.

Igen lehet nagyker áron is venni Ilcsi kozmetikumokat,nagy kiszerelésben, amivel a kozmetikus is dolgozik, de tőlle olcsóbban lehet hozzájutni és kisebb kiszerelésben.

én a következő árban veszem ezeket a termékeket a kozmetikusomtól.

zöld szappan(125 ml)2050 Ft ez 2 hónapig is elég

fekete szappan(35ml)1450Ft

csipkebogyó, kövirózsa tonik(125 ml)2050 Ft

paradicsomos napozó gél(35ml)2800 Ft

Csipkebogyó-kukoricás arcradír hát ezt kis tégelyben adja 1200, a pakolás 110 Ft, kövirózsa habkrém 1600 körül van.

De ezek a termékek 2 hónapot is kibírnak.

www.ilcsi.com itt van egy letölthető termékkatalógus, ahol részletesebben olvashatsz a termékekről, hogy milyen problémákra is való stb.

Biztos vagyok benne, hogy a kozmetikusod tud tanácsot adni, hogy milyen terméket ajánlja a te arcbőrödnek megfelelően, és biztos tőlle mis lehet venni.

Nekem a kozmetikusom ajánlodta a megfelelő termékeket az arcomra és sőt a meflelelő arckezeléseket is.

Pl. voltam már gyümölcssavas arckezelésen is. Igez kicsit drága 8000 Ft 6 alkalmas, de csodákat tesz az arcal. Ha lesz rá megint keretem akkor mindenképpen elmegyek.

Én 5000 Ft-ból elég jól be tudtam vásárolni, nem nagyon drágák, inkább azt mondanám, hogy megfizethetőek a termékek és sokáig is elég, bár ez függ attól, hogy milyen gyakran használod.

2009. máj. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
engem is érdekeltek az ilcsi kozmetikumok,csak még senki nem írt ilyen jó választ.szerintem nagyon jó árba van,mert én clyniquet használok és az 16000 ft,a 3 lépéses csomag,bár az is elég 3-4 hónapig.
2009. máj. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ez nagyon hasznos és részletes válasz volt :)


Most jut eszembe, hogy nemsokára hivatalosan is kft tulajdonosok leszünk (remélem), akkor lehet meg is tudnánk venni olcsóbban... mondjuk én ehhez nem értek. És nem lesz semmi ezt így megkérdezni, amikor először látjuk egymást életünkben :D

Akkor annyira nem is drága, többre számítottam. Eddig az avonból rendeltem főleg, meg a dm-ben vásároltam az jóval olcsóbb volt, viszont hát nem sokat ér ráadásul avon arckrémben olyan dolog is van ami az usa-ban évek óta be van tiltva.Szuper...

Nekem az Ilcsiből szemránckrém kellene, meg valami bőrtónusjavító mattító krém főleg. Esetleg striákra krém és mellfeszesítő ha tényleg rendesen feszesít. Májfoltjaim szerencsére (még) nincsenek, pattanások se nagyon. Viszont a bőröm vegyes típusú és mitesszeres. Napra se nagyon megyek, úgyhogy napozó gél se feltétlenül szükséges :)) legalább annyiból jó, hogy nem kell annyit költeni, mert nekem aztán az isten pénze sem lenne elég :))))))

Nagyon kellemes lehet az arckezelés, azt kérném születésnapomra, csak sajnos nekem 1 óra az út oda, + 1 vissza és az úgy húzós már önmagában is (autóval).

A weboldalt nézegetem én is meg a katalógust, legszívesebben mindenből vennék :)


Tavaly én is bele voltam bolondulva a clynique-be, még szerencse, hogy nálunk nincsen üzlete, ezért nem költöttem el ott a pénzem :)


Igazából nem tudok dönteni, rendes kozmetikumot akarok már venni, mert annyi avon van itthon de nem tudom úgy érzem semmire sem jók. Most az Ilcsiről hallottam sokat, remélem kellőképpen profi cucc tényleg, és nem fogok mellé.

2009. máj. 14. 11:30
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem fogsz mellé az Ilcsivel, kiváló termékek, és biztos megtalálod a te bőrtípusodnak és a bőrporblémádnak a megfelelőt.És attól nem kell félni, hogy bármi vegyszer is lenne az Ilcsi kozmetikumokban vagy betiltott adalékokanyagok. Csak természetes alapanyagokból készűl, ezért is Natúr kozmetikumok.

Egyébként 2 éve, hogy allergiás lettem a Caloa kézkrémben található valamelyik összetevőre, de egy Avonos krémtől is nagyon csúnya allergiás lett a bőröm. Kipirosodott, felduzzadt, fájt. Ez nyílván azért van, mivel a drogériákban és egyéb termékekben, amik az üzletekben kaphatóak még ha minimális adagban is, de toxikus (méreg) van benne. És ez hosszú idő után felhalmozódott a szervezetemben ez a méreganyag és allergiát váltott ki. De az Ilcsi arckrémre egyátalán nem vok allergiás, nem is csoda, hiszen nincsen benn semmilyen MÉREG!

Az első válaszoló voltam :)

2009. máj. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
bocsika a 2. válaszoló voltam :)
2009. máj. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Szia!én kozmetikusnak tanulok és Ilcsit használunk a suliban. nagyon jók tényleg! amit boltban kapsz otthoni esetleg kiegészítőnek jó, de ami professzionális termékek amiket boltban nem kapsz meg mindíg jobbak és eredményesebbek mint a bolti termékek. csak jót tudok róla mondani még akkoris ha 90%uk írtó büdös:) és tényleg csak és kizárólag természetes eredetű hatóanyagokat tartalmaz! sok sikert!
2010. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi neked is a választ. Hamarosan megyek megint kozmetikushoz, ha elfogy a sok össze-vissza kozmetikumom már csak Ilcsit fogok venni, az legalább minőségi.
2010. márc. 3. 23:55
 9/15 anonim válasza:
az normális,hogy 1 hete sem használom a krémemet és tele van az arcom sok kis apró pattanással,helyenként viszont akkorák nőttek,hogy csak lestem:)egyébként a kénes krémről van szó....
2011. ápr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Én Ilcsis kozmetikus vagyok, akinek nem vált be nyílván nem a bőrtípusának megfelelő krémet kapott.. sajnos nem minden kozmetikus ért ehhez.

Akinek kell ilcsi termék Pest megyében az nekem szóljon.

125 ml-es termékeket 3-4 ezer forintért lehet kapni.. kozmetikusnál azért drága, mert nekik is megkell élni valamiből.

kitti.neo@freemail.hu

2011. ápr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!