Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilcsi kozmetikumok! Megéri...

Ilcsi kozmetikumok! Megéri megvenni, elég jók? Milyen árban van?

Figyelt kérdés

Megéri Ilcsi termékeket vásárolni (kozmetikustól)?

Jobbak mint az Avon, Oriflame, Nivea, Garnier, Vichy stb.? Külföldön (New York, London) mennyire elismert márka ez? Mert én még nem hallottam ott róla, nem tartják túl nagyra. Csak sajnos amiket ott ajánlanak itt nem kaphatók :(

Légyszíves ne reklámszöveget írjatok, azt én is olvastam. Igazából is professzionálisak a termékek, vagy válasszak inkább mást (micsodát?) ?


Ha elmegyek kozmetikába (a weboldalon láttam referencia kozmetikákat, sajnos a közelben nincsen, de majd utazok akkor :S) és elmondom, hogy Ilcsi termékeket akarok akkor rendelnek nekem amit kérek?

Simán bemegyek, nem kérek semmilyen kezelést, csak elmondom, hogy Ilcsiért jöttem megkérdezem mi mennyi és akkor megrendelem. Így lehet? :) Még sosem voltam azokban a kozmetikákban, mert nincsenek túl közel.

Van ott nekik árlista? Mert én látatlanban biztos, hogy nem rendelem meg ha nem tudom majd kifizetni...


És nem tudnátok leírni pár dolgot, hogy milyen árban van?


Mert fogalmam sincs mire számítsak, hogy most egy kis tubus krém 6ezer forint vagy 8száz...

Csak nagyjából, hogy ti mit vettetek és az kb. hány ml-es és mennyibe került. Ja és, hogy használ-e :)


Ha elmegyek a kozmetikába ott ajánlani is tudnak nekem termékeket? Mert én listával megyek, hogy miket szeretnék de lehet nem a legjobbat választom...


Igazából szép bőrt szeretnék, rendes márkás termékekkel, amik érnek is valamit és nem gagyi cuccokat venni mindig.

Egyáltalán milyen elismert márkák vannak amik M.on is kaphatók?


Köszönöm a válaszokat, nyugodtan írjátok le a véleményeteket részletesen :)


Ja és láttam a többi kérdést, csak nem kaptam igazán hasznos választ semmire, azért írtam ki kérdést én is.


2009. máj. 14. 05:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól, h valamiben nincs "MÉREG", még nem biztos, h nem allergizál vagy nem okoz bőrproblémát. Egyébként én is imádom az ilcsit, de nem szeretem mikor vki megkérdezi, h jó az ilcsi? Erre az a válasz, h igen , mert nincs benne semmi káros. Nem szimplán ettől lesz jó egy termék, hanem az összetevők megfelelő kombinációjától, amit Ilcsi néni nagyon tud. Tudja, hogyha egy vendég mondjuk érzékeny a bodzás krémre, akkor a kökény lesz neki megfelelő. Tud ilyen összefüggéseket. Rádnéz és megmondja mit kell használnod és esetleg milyen belső problémára kéne odafigyelned. Komoly tudása van. Így fejlesztette ki a termékeket. A világot járta és mindenhol tapasztalatokat szerzett. Ha valamit hallott, bejött egy új divat, kipróbálta és ha nem volt hatásos, nem folytatta, mert azt mondja, h el kell vetni azt ami nem egyezik a tapasztalattal. Ő sosem mondott olyat amiben ne lett vna 100%-ig biztos, csak a tapasztalat a fontos. Hirdeti h a szappanos mosakodás nagyon fontos. Ez így is van. Ha nem mosom az arcom szappannal egy ideig, felvastagszik a szaru és elkezd hámlani, száraz lenni. Amint megmosom szappannal, szép sima lesz. Persze itt sem kell túlzásba esni és agyba-főbe szappanozni...de az esti fürdésnél mindenképpen. Ami az ilcsi kiváltsága továbbá, az az, h benne vannak a krémekben a növényi festékanyagok és flavonoidok, színtestek, amik a növénnyel együtt alkotnak valódi együttest, így jóval hatékonyabbak, erősebbek. Mit ér az, amikor egy ásványi olaj alapú krémben van pár százaléknyi aloe vera vagy akármilyen más növényi kivonat? A növény hatása szinte semmi benne. Persze abban az esetben nem is maga a növény a hatóanyag, csak beleteszik, mert így van mivel reklámozni.

Tehát az ilcsi sztem egy különleges kozmetikai márka. Külföldön is egyedülállónak, kuriózumnak számítanak. Főleg a gyümölcsdarabokkal teli zselék amik dúskálnak a növényi nyákokban, levekben. Sokan mondják, h jaaa...nagymamám lekvárját se kenem magamra....igen de gondoljunk bele. Amikor megesszük a gyümölcsöt, belülről is úgy szívódnak fel a hatóanyagok, h megeszed magát a gyümölcsöt, a húsát, a levét...magát a gyümölcsöt! A bőr is gyönyörűen hasznosítja ezeket.

Én nagyon szeretem az ilcsit. Sokan egyébként elkövetik azt a hibát h saját maguk kiválasztják h mi kellene nekik és megveszik - hozzáteszem illegálisan , mert nem lehet árulni ilcsit - a neten. Aztán meg panaszkodnak, h nem vált be, nem csinál semmit, vagy kiütéses lettem stb....Mert 150 termákből egy laikus még leírás alapján sem tudja kiválasztani a neki valót. Ilcsinek saját bőrdiagnosztizálási módszere van...EL kell menni a kozmetikushoz aki megmonjda, h mit használj. Nem szabad kísérletezni!

2011. jún. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
10/11 a kozmetikus éljen meg abból,hogy nyomkod....
2012. dec. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Ilcsiről a véleményem . én személy szerit nem szeretem én is és a vendégeim 70% -a allergiás rá . rettentően kipirosítja az arcot ég csíp stb....
2014. nov. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Hogy ég csíp nem azt jelenti hogy allergiásak rá. Én végigcsináltam egy teljesen 3 hónapos kezelést, a hámlasztó nem csípett hanem kifejezetten fájt és lángvörös lett az arcom tőle. De ez ilyen, így hat és ki kell bírni. Én nem mosattam le, hanem tűrtem. 3 hónap alatt teljesen megújult a bőröm, komoly bőrproblémám volt pedig. Fél évvel később pedig már tökéletes volt az arcom! Előtte utcára is alig mertem kimenni.
2015. febr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egy drága Clarins krémtől allergiás égő viszkető vörös lett az arcom, szeretnék natúr kozmetikumokra, házi szappanra, gyógyszertári alap krémekre váltani. Szeptembertől kozmetikusnak tanulok és Ilcsi krémekkel fogok dolgozni, már nagyon várom. Neked bevált kérdező?
2017. jún. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!