Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire fáj egy tetkó ujjon?...

Mennyire fáj egy tetkó ujjon? Kinek mi van oda tetováltatva?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Semennyire nem fáj... Nekem egy béke jel van :)
2009. szept. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
huu akkor megnyugodtam mert oda fogok tetkót csináltatni
2009. szept. 10. 06:26
 3/10 anonim ***** válasza:
egyik ismerősömnek egy bajusz van tetoválva a mutatóujja belső felére...így néha, ha odateszi az arcához, olyan, mintha bajsza lenne :)) ez az első tetkó amit láttam és nagyon-nagyon tetszik. Ötletes, kicsi, alig észrevehető :) neki nagyon fájt, amikor csinálták
2009. szept. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Most őszintén, de egy akkor tetoválás, hogy tud fájni? Olyan pici, hogy ideje sincs rá... Na mindegy biztos hisztis típus. Amúgy rengeteg embernek van olyan bajszos tetoválása. Nézz meg egy pár amcsi "sztárt" ...
2009. szept. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
A barátnőm nemrég rakatott egy pillangót a bokájára, egész nagy és nagyon szép:D. Egész nap bepanthennel krémezte és azt mondta, nem fáj, de amig csinálták, azt hitte nem éli tul:)
2009. szept. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
A bőrödtől is függhet, mert pl csukló környékén, ahol irtó vékony a bőr, fájhat napokig is. Ha a hátadon van nem hinném hogy fájjon..
2009. szept. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat
2009. szept. 12. 10:58
 8/10 anonim ***** válasza:
kérdező!bocs,hogy kérdezek, de hol csinálnak neked ujjra tetkót?pécsi vagyok,és pécsett sehol nem vállalták...:(
2010. jún. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is bajusz van az ujjamon, s egy darabig vicces volt, de még mindig elég zárkozott világban élünk, és ugyan már egy kicsit nyugatibb országban élek mint M.O. mégis volt h nem kaptam meg egy állást a tetkom miadt...Emellett, én eltávolíttatni nem akarom, szoval gondoltam ujraüttetem, mert kb mire begyogyul kikopik, és elég sittes szoval már 3x üttettem ujra és még mindig ugyan olyan, szoval ujjra én nem csináltatnék még egyszer, de már sok iskerösöm megcsodálta és sok ember arcára csalt mosolyt, szoval nem bántam meg.
2016. febr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem egy gyűrű van tetoválva a gyűrűsujjamra ami lelóg kicsit a kézfejemre..hat én birom a fájdalmat,de amikor a két ujjam között ment át hát erőteljesen harapdáltam a pulcsimat iszonyatosan fájt :D a kézfejen sem kellemes főleg a csontnál..
2016. ápr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!