Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont használjak...

Milyen sampont használjak göndör, száraz, fénytelen hajra?

Figyelt kérdés
Nem festem, egy ideig vasaltam, ez lehet a gond. Göndör hajam van, és nagyon száraz, kifakult. Milyen sampont használjak rá?
2013. febr. 23. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Inkább pakolásokat használj, mert a vasaló sz@rrá szárította az amúgy is száraz hajad.

Kókuszolaj nagyon jót tesz!

Nekem hullámos hajam van, hasonló gondjaim voltak pár hete egy benézett hajfestés után, és elég lesrapáltnak tűnt, + nem akart hullámosodni. Tettem rá hajmosás előtt, és szárításkor életre kelt a hajam! Szép fürtös lett tőle, és kezd azóta már szép fénye is lenni a hajamnak.

Egy 1 literes kókuszolaj bioboltokban 1500 Ft és nagyon sokáig elég.

Én mellette Balea oil repair sampont és balzsamot használok, azoktól is szebben áll a hajam és egészségesebbnek is érzem.

2013. febr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. febr. 23. 10:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!