Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Narancsbőr ellen valami...

Narancsbőr ellen valami bevált praktika?

Figyelt kérdés

2013. febr. 22. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hideg-meleg kezelés?
2013. febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
pontosan hogyan?
2013. febr. 22. 20:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak be kell állni a zuhany alá, és felváltva engedsz rá hideg és meleg vizet. Ta Dah!
2013. febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
sok, sok sport, mozgás, s rengeteg folyadék leginkább ásványvíz naponta 1-1,5 liter, méregtelenítő, salaktalanító teák( gyógynövény üzletekben kapható)hideg, meleg váltott zuhany lufa szivaccsal átdörzsölni a kényes részeket, s a szauna is jót tesz mert méregtelenít s az utána lévő fokozatos hideg tusolás feszesíti a bőrt, gyorsítja a vérkeringést. Ezek által rövid idő alatt eltünik a narancsbör ha rendszeresen ezeket csinálod. De a sport(akár a futás, bicikli)s a sok folyadék fontos.
2013. febr. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
illetve még a vibrációs kézi masszírozó korong( neten találhatóak)is hatásos a fentiek mellé.
2013. febr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szénhidrátszegény diéta és babaolajos-tripleffectes masszázs nagyon jó ellene. Legalábbis nekem bejött. :)
2013. febr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a hozzászólásokat.

a tripleffectes olajat,hol lehet kapni és mennyibe kerül?

2013. febr. 25. 15:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Olyan krémet inkább ne vegyél, mert k.-va drága a semmiért. Én két tubussal vettem, mert azt hittem használni fog, de semmi hatása nem volt. Én a sportolást, egészséges étkezést, sok ásványvizet és szaunát ajánlanék, az tényleg jóval többet használ mint bármiféle csodakence.Ha mindenáron valamivel kenni akarod, akkor valami paprikás v. fahéjjas kencés olajat szerezz be és nagyon óvatosan és körültekintően használd, mert elég égető hatásúak, szó szerint!
2013. febr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a mindennőnek.hu-ról rendeltem babaolajat meg egy tubus tripleffectet. Utolsó, nekem használt mert minden este így masszíroztam át magam jó erősen és én egyébként kiárusítva vettem, így sokkal olcsóbban jutottam hozzá... nem tudom, miért kell rögtön sz.rozni.
2013. febr. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó! Valóban használt???????????????
2013. márc. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!