Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajú lányok! Mit...

Hosszú hajú lányok! Mit szóltok ezekhez a videókhoz? Nekem nagyon sok ötletet adott. Imádom ezt a nőt!

Figyelt kérdés

Azelőtt mindig unalmasan hordtam a derékig érő hajamat. Most meg minden nap kapom a dicséretet. :)


http://www.youtube.com/user/LuxyHair?feature=watch


2013. febr. 21. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szépek, de én ezeket nem hiszem, hogy meg tudnám csinálni magamnak...azért elmentem a linket. Köszi! :)
2013. febr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jók a frizurák, tetszenek nagyon, de egyrészt az én hajam túl hosszú, hogy kiengedve legyen akár az alja, másrészt meg nem használok semmi olyat, ami roncsolja, pl. hullámcsat, hajgumi, stb.
2013. febr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szépek.:)És köszi a linket,jó mert valamelyiket meg is tudom csinálni magamnak!
2013. febr. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jók a videók, de az én hajam is túl hosszú ezekhez a frizurákhoz, ráadásul ha be akarom göndöríteni semmi nem tartja meg, akármit teszek/fújok rá.
2013. febr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!