Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül egy ilyen...

Mennyibe kerül egy ilyen tetko, és hol?

Figyelt kérdés
Sziasztok,a lábfejemre szeretnék csináltatni egy kb. 2 cm-es csillag tetkot (talán pinkre színezném még).De nem tudom hol..és nem tudom,hogy kb.mennyi egy ideális ár.Nem szeretnék sokat fizetni,de azért megbízható legyen a hely.léci aki tud egy körübelüli árat és helyet Budapesten.:)
2009. szept. 8. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a vállamon van egy kb ekkora csillag mint amilyet szeretnél (színes) és az 2ezer ft volt (vidéken) van egy másik is ami sokkal kisebb, a karomon (kb félcentis) 6ezer ft volt. Pesten csináltattam a westendben.. Szóval az rohadt drága, nem ajánlom. Sajnos nem tudok más helyeket, de oda ne menj, mert ha ez a kis szar 6ezer volt akkor el sem tudom képzelni, hogy méretben kétszeres dolog mennyi lehet. Egy 10es tuti.
2009. szept. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon köszi:)igen én is a westenden gondolkoztam,de mindenki azt mondja rohat drága...szóval inkább nem..annyira nem jó.lehet hogy majd vidékem csináltatom meg,mert sokkal olcsobb.köszi:)
2009. szept. 9. 00:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!