Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vöröstől megszabadulni?

Vöröstől megszabadulni?

Figyelt kérdés

Eddig csak egyszer festettem be vörösre a hajam próbaképpen, és most, hogy lenőtt elég láthatóan, rájöttem, hogy inkább visszatérnék a középbarnához. Csak hallottam, hogy nehéz megszabadulni a vörös hajtól... Tényleg ennyire nehéz lenne, még ha csak egyszer festettem is be, és akkor sem annyira látszik, hogy vörös(vörösesbarnás, természetes fényben vörös, bent a szobában meg barna vörös csillogással...) lenne?

A vörös fény tényleg megmarad a hajban, és azt csak lenöveszteni lehet? :(

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


2013. febr. 20. 04:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg a vörös a legmakacsabb szín. Nem tudom, hogy barnából hogy lehet eltüntetni, szőkéből elég nehéz volt kiszedni, de nekem még akkor is látszott a vörös fény, mikor már évek óta kékesfeketére festettem. Sajnos maradéktalanul csak a lenövesztés segít rajta, át lehet festeni, de nem tűnik el a vörös fény.
2013. febr. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is 1x festettem be vörösre a világosbarna hajamat és 4x kellett befesteni barnával, mert mindig kikopott és alatta ott volt a vörös fény. Sajnos még a 4. festés után is kikopott, eltért jó pár árnyalattal a hajamtól és csak a lenövesztés nyújtott igazi megoldást.
2013. febr. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Emyke031 ***** válasza:

Annyira nem vészes a helyzet! :) Főleg, ha barna leszel utána, ill. az egyszeri festés is jó!

Le kell szőkíteni(3-as v. max. 6-os oxival+ szőkítőpor), majd mehet a festék(max. 3-as oxi)/ szinező. Vigyázz, hogy a hajtövedre(a lenőtt részre) a szőkítőt csak az ucsó 10/15p-re tedd fel(- ezt sokkal hamarabb leszőkíti majd). A barna, amit meg felkensz rá majd, az semmiképp NE LEGYEN meleg árnyalat(pl csoki, és társai),csakis natúr, de lehetőleg inkább vmi hamvasabb fajta(mivel a leszőkített rész kb narancs lesz, és ez befolyásolja a rákent színt=> ezt kell majd ellensúlyozni a hűvös árnyalattal).

Sok sikert! :)

2013. febr. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!