Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajprobléma: Mi a megoldás?

Hajprobléma: Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Nagyon dús és vastagszálú hajam van. Mire kezdené elérni azt a hosszt amit szeretnék,megint kezd kezelhetetlen lenni és mehetek ritkíttatni és vágatni.Mindig ez van,pedig jó lenne ha normálisan tudna nőni a hajam. Mit javasoltok?

2013. febr. 17. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Fektess be egy normális hajpakolásra! Én is elég spórolós vagyok és nem szeretek sokezret költeni ilyesmikre, de amióta vettem egy Toni and Guy pakolást, sokkal puhább, fényesebb és könnyebben kezelhető a hajam :) Azóta tudom tisztességesen növeszteni én is :)

A DMben vettem, 3600 Ftért, de nagyon sok van benne és kevés is elég a hajra. Az van ráírva hogy 3-5 percig kell rajtahagyni, de én általában legalább egy órát rajthagyom és bedunsztolom.

2013. febr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is vastag szálú, dús hajam van és ezzel én is így voltam. Az én hajam ráadásul nagyon göndörödik, tehát amikor nagyon vizes és egyenes a mellemig leér, de szárazon a vállamig fölugrik. Én Elséve Tápláló-Tükörfény sampont használok és hozzá Schwarkopf- Gliss Kur termékcsaládjából használom a hajamnak megfelelő balzsamot és kifésülőbalzsamot.
2013. febr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!