Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajprobléma, mi lenne a megoldás?

Hajprobléma, mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Nagyon nem akar nőni a hajam, pedig szoktam vágatni a végét, és egészséges.

Arra gondoltam, hogy alulra egyetlen egy sor csatos póthajat raknék, de nem találtam ilyet, csak egész fejre vannak. 30 cm hosszú kéne. Valaki tud ilyen netes oldalt ahol van, vagy boltot? Debreceni vagyok.


2010. okt. 6. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
egy sor nem elég!!!nekem vállig érő hajam van és 3 sor kell és még igyis necces.Minimum 2sor kéne!amugy vaterán árulnak ilyeneket Európait is és Ázsiait is Azt meg hogy hány sort rendelsz vaterán meglehetbeszélni az eladóval;) remélem segitettem!!!
2010. okt. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bocsi indiait:Dnem ázsiait
2010. okt. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nézegettem, de ott csak nagyon hosszúak vannak s jó drágák. :D

Most ajánlották nekem a tincsest, egy tincs 1700 ba lenne.

2010. okt. 6. 18:37
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor már jobban megérné ha bennél egy hosszabbat mondjuk 6 cm-t!

elfelezteted a fodrásszal és 2x annyi lesz és hőillesztéssel tincsekre szedi....bocsi ha nem értelmes amit irok:D

2010. okt. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60cm-t
2010. okt. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!