Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a tapasztalatok ricinusolaj...

Mi a tapasztalatok ricinusolajjal?

Figyelt kérdés

Már kb. 4 hónapja teszek min. minden második hajmosás előtt (azaz kb. hetente egyszer) ricinus- és olívaolaj keverékpakolást a hajamra, de még nem látom a várva várt hajnövést. Igaz, sokkal selymesebb a hajam, tehát látok javulást, de a növés lenne a fő cél.

Vannak ricinusolajjal tapasztalatok? Nektek hogyan válik be, nő tőle a hajatok? Milyen gyakorisággal használjátok?

Előre is köszönöm! :)



2013. febr. 16. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A növést ne várd tőle,az csak genetika...én is használtam puhábbnak puhább de nőni nem nő gyorsabban.Esetleg szedj multivitamint :)
2013. febr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 randomgirlLOL ***** válasza:

Elvileg tényleg nőhet tőle a haj, mert táplálja a hajhagymákat, de én meg se vártam, hogy nőjön, mert elég negatív tapasztalatot szereztem vele. :P

Egyszer használtam hajtőre, egész hajra még nem akartam. 3 órán át hagytam fönt, aztán lemostam. (Meglepően könnyen jött le). De szárítás után kissé fénytelen lett, elnehezült, és elég bénán lelapult a hajam, pedig jól kimostam. Ráadásul alig egy nap múlva tiszta zsír lett a tőle a fejem. Na ezért nem használom többet fejtetőre, pedig nekem is a hajnövekedés lenne a cél :D De hallottam olyanokat, hogy valakinek egy hónap alatt 6 cm-t nőtt tőle a haja.

Én most már inkább csak hajvégre fogom használni. ;)

2013. márc. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 randomgirlLOL ***** válasza:
A multivitaminos dolog tényleg jó ötlet, nézz utána, hogy milyen gyümölcsben/zöldségben található olyan anyag, ami serkenti a haj növekedését. Valamint érdemes néha megmasszírozni a fejbőrödet, hogy gyorsabb legyen a vérkeringés, és ezáltal a hajhagymákhoz szállított kedvező anyagok mennyisége nőjön.
2013. márc. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok!Én két tojássárgájával elkeverem a felmelegített ricinusolajat.Az egész hajamra felkenem es érezhetően zsírosabb a hajam ami azert jo mert eddig száraz volt es ügye,a száraz sokkal könnyebben törik,igy hogy talán bezsirositja es vegre nekem is megnőhet a hajam.Sztem nem,magától a ricinustol no hanem attol,hogy zsírosabb tőle igy nem törik le a vege én 2 hónapja hasznalom sajnos gyorsabb hajnovekedest nem tapasztaltam.
2014. nov. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!