Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Próbálta már valaki a revalid...

Próbálta már valaki a revalid kapszulát? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
vagy ha ez esetleg nem votl eredményes kezelés akkor milyen más hajerősítő és hajnövekedést elősegítő készítményeket tudnátok ajánlani?

2013. febr. 5. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:

én mindenkinek akinek tudtam javasoltam itt gyakorin

most is szedem és hatásos

Körmöm szép erős és jól nő hajam dús és még pár új hajszál is nőtt (a babahajam jól megnőtt mondjuk)

De ezt úgy szedd hogy 3-4 hónapig minden nap erggel 1 és este 1 kapszula a levélből

beszerzés: Dm, rossman és patika

2013. febr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én négy hónapig szedtem. Teljes pénzkidobás volt. Sem a hajamon, sem a körmömön nem vettem észre változást. És ehhez képest már baromi drága. A hajam végül a természetes anyagokból készült szilárd samponoktól jött helyre. A Lush New hair nevű samponjától úgy nő, hogy hihetetlen+rengeteg a bébi hajam is. Ja egy korong kétezer párszáz forint és 3-4 hónapra elég.
2013. febr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3 hónap után abbahagytam mert semmit nem használt. Szerencsére ingyen volt nekem. Stella hajszesz kb 600 ft, de az már 1 hét után erősebbé teszi a hajhagymákat... bár hajnövekedést semmitől ne várj, ahhoz a genetikádat kéne megváltoztatni.
2013. febr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat :)

utolsó hozzászólónak: én úgy érzem viszonylag gyorsan nő a hajam, csak a téli időjárás nem nagyon kedvez neki. eléggé elvan töredezve és sajnos eléggé sokat le kell belőle vágni. én pedig nem szeretem a rövid hajat. kiskorom óta a hosszú hajhoz vagyok szokva. és nem nagyon tudok várni :D bírnám, ha kevésbé töredezne :D ezért is keres elsősorban hajerősítőt :D az már csak duplán jó ha a növekedést is segíti

2013. febr. 6. 18:19
 5/5 A kérdező kommentje:
jaaa és ezt a lush new hair sampont hol tudom beszerezni? :)
2013. febr. 6. 18:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!