Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen hajat hogy lehet csináln...

Ilyen hajat hogy lehet csinálni? KÉP

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen szoros csulit szeretnék, de nekem nem ilyen, ha összefogom. Ilyen fejre simulósat szeretnék. Esetleg be kell kenni valamivel, hogy ne szálljon a hajam?


2013. febr. 15. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nem kenem semmivel,és nem száll,hanem ilyen.

Nagyo sűrű fogú fésűvel fésülöm.

2013. febr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nagyobb kép:

[link]

2013. febr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem lég dús a hajam, és nem tudom így megcsinálni. Csak akkor sikerült ilyenre, amikor iszonyat szorosan fogtam össze, de az már annyira szoros volt, hogy ki kellett bontanom, mert szabályosan fájt. Ha nincs sok hajad, akkor lakkozd be, hogy ne szálljon.
2013. febr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen az én hajam is elég vékony és kevés, és talán azért nem tudom így megcsinálni.. azért reménykedem hátha valaki megmondja mégis hogy lehetne, mert leengedve nem szeretem hordani.
2013. febr. 15. 09:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Csuri, nem csuli.
2013. febr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát hol hogy hívják és mondják :) mi a csurit a pisilésre mondjuk :D
2013. febr. 15. 13:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Az amúgy a hajában vmi hajgumi vagy ragasztószalag? o.O


Nekem is fáj tőle ha ilyen szoros. Egy idő után megfájdul a fejem.

2013. febr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a haja simán össze van gumizva . és lehet rá ilyen csatot venni,ami olyan mint egy ilyen vastag hajguiszerűség, New Yorker-be pont láttam is ilyet
2013. febr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

csurka -> csuri


[link]

2013. febr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!