Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok olyan fodrászt...

Tudnátok olyan fodrászt Pesten, aki ilyen hullámos hajat tud csinálni, mint Katie Meluának?

Figyelt kérdés
Milyen dauer kellene ehhez? Teljesen egyenes a hajam, és nagyon nehezen fogja be a dauer.
2013. febr. 7. 01:50
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyenre gondolok, iszonyúan tetszik!

2013. febr. 7. 01:51
 2/4 Ant39 válasza:
Ehhez nem kell fodrász.
2013. febr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Katienek eredetileg ilyen a haja, akárcsak az enyém, ha hajhabot teszek rá. Nagyon hasonlót tudsz magadnak kreálni otthon is egyenes hajból. Ehhez nem kell dauer, hogy roncsold a hajad vele, ne költs fodrászra szerintem. Ezt nézd:

[link]

:)

2013. febr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én lusta vagyok ahhoz, hogy naponta szarakodjak vele, azonkívül olyan hajam van, hogy lehetetlen belőle bármilyen frizurát csinálni. A fodrász beszárítja, és addig tart az egész, amíg ki nem lépek a fodrászat ajtaját. ultra gáz, vékony szálú, tartás nélküli 3 szál hajam van. régebben volt dauer, az is csak másodjára fogta be, vagy még akkor sem, de akkor jó volt.
2013. febr. 7. 13:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!