Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok mondani jó fodrászt...

Tudnátok mondani jó fodrászt Budapesten, akitől ha kijövök marad is hajam?

Figyelt kérdés

Eddig bárhova is mentem fodrászhoz, mindig az lett a vége, h többet vágtak a hajamból mint szerettem volna, pedig mindig vittem képet, h milyet szeretnék. Már rengeteg helyet kipróbáltam, de eddig mindig csalódás ért.

Legutóbb a Hajas szalonban voltam, ahol a fodrász a hajam hosszából legalább 15cm-t csak úgy levágott, és nem dolgozta el rendesen, látszódtak az egyenes vonalú vágások a hajamban...

Miközben vágta, láttam h ez már sok lesz és kértem h ne vágjon többet, mire viccesen közölte, h ő tudja mit csinál és ne szóljak bele... ez történt 4 hónapja. Most már úgy érzem ideje lenne megigazítani a hajamat, de hova menjek?

Elég rövid a hajam, kb 10 cm, és szeretném ha tépett és divatos lenne, de a hosszából nem akarom h vágjanak.

Tudnátok ajánlani egy olyan fodrászt akinek nem az a lényeg h minél több hajat levágjon, és ért a tépett frizura készítéséhez?



2013. febr. 6. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy nem tudok érdemben válaszolni,de megnyugtat hogy nem csak én nem találok,ugyanez a bajom nekem is,egyszerűen nem találok jó fodrászt Pesten. Én is rengeteg helyen voltam,de mindenhol sokkal többet vágtam mint kértem,plusz a fazont se sikerült soha eltalálni,ha vittem képet,ha nem.Egyetlen egy volt aki szuperül megcsinálta (tépett,frufrus vagány frizkó),de csak egyszer voltam nála,legközelebb mire visszamentem már nem volt ott. Ő a Sugár bevásárlóközpont BioHair-ben volt és Beának hívták. Mikor legközelebb visszamentem oda és nem volt ott,mondom próbacseresznye biztos a többiek is ügyesek...aha hát kb majdnem a legrosszabbat sikerült vágni,utána voltam még egy másiknál is az se lett jó,úgyhogy nem nagyon ajánlanám ezt az üzletet. Utána még 1-2 volt akiknél nem lett olyan vészes a hajam,bár a hosszt és a fazont itt se sikerült eltalálni. Sajnos már nem emlékszem rájuk,mert szó szerint mindig máshova megyek. Egyet most sikerült visszakeresnem, kuponos volt, csak a telefonszámát sikerült megtalálnom: +36 (30) 353 08 95. Valahol csepel felé van.
2013. febr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok olyan fodrászt aki képes normálisan vágni, épp ezért mondom mindenkinek hogy vágjátok magatoknak a hajatokat, semmivel nem nehezebb mint elballagni a fodrászig. Csak egy normális olló kell meg a kinézett frizuráról keresni youtubeon egy videot... könnyedén meg lehet csinálni.
2013. febr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindkettőtök válaszát! ment a zöld kezecske!
2013. febr. 7. 11:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is tépett hajam van egy éve és hozzá járok: trendihaj.tvn.hu Valahogy eltalálta, amit szerettem volna és nem vág többet, mint amennyit mondok neki.
2013. febr. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Neked is köszi a választ :)
2013. febr. 9. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!