Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék a jobb, és főleg...

Mit tehetnék a jobb, és főleg tartósabb frizura érdekében? Nektek milyen praktikák, termékek váltak be?

Figyelt kérdés

Természetesen is hullámos hajam van,viszont hogy jobban tartson,s hogy jobb formája legyen,be szoktam csavarni.Eleinte szuper és rendkívül tartós volt,teljesen begyűrűsödött,egyszerűen gyönyörű volt. :) Ha jól rémlik,Schwarzkopf hajhabot használtam akkor is.

Viszont egy ideje ismételten veszített a tartásából,és csak egy-két napig megfelelő.Igaz,hogy azóta átváltottam zselére,mivel egy idő után ugyanattól a hajhabtól zsírosodni,és összeragadni kezdett a hajam,mint amit eleinte is használtam.

Szeretném,ha ugyanolyan szépen begyűrűsödne,nem ragadna,és tartana.

Fogalmam sincs,mi történhetett a hajammal,akkor is,és most is Schwarzkopf sampont használok,semmin sem változtattam,mégsem sikerül ugyanúgy.

Szerintetek mi lehet a gond?Esetleg vannak tuti,bevált tippjeitek?

Amúgy nincs hosszú hajam sem,inkább rövidnek mondanám.

A válaszokat előre is köszönöm! :)))



2013. febr. 12. 16:52
 1/7 anonim válasza:
0%
az én titkom hogy nem mosok hajat, nem tudom mikor mostam utoljára, sz*rok bele hogy áll a hajam, természetes és kész, zselézzed meg hajhabozzad festegessed meg sütögessed, had hulljon ki pár év múlva úgy is van pórhaj meg a többi
2013. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Rendkívül köszönöm az "értelmes" választ...

Mégis honnan veszed,hogy festem,és egyéb egészségtelen dolgokat művelek vele?

Még csak nem is hajsütővel göndörítem,hanem szenvedek a hajcsavarókkal.Sosem vasaltam/festettem még a hajamat,ha valami,akkor azok vágják tönkre a hajat.

Az általad leírtak alapján eléggé igénytelennek tűnsz,már bocs.Amikor láttam,hogy érkezett egy válasz,már komolyan felcsillant a szemem,hogy valaki valami ÉRTELMES választ küldött.És nem.Hát,ez van. :)

2013. febr. 19. 16:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy hirtelen szárítod meg a tincseket, nagyon gyorsan, így csinálja a fodrász is. Egyébként kipróbálhatnál valamilyen göndörítő hajhabot, vagy elhasználni egy tubus zsíros hajra való sampont. Utána pedig visszaállni az eredeti rutinra.
2013. febr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a a tanácsokat,egy próbát megér. :) A a zsíros haj elleni samponozást most kezdtem,remélem hatásos lesz.Mégbegyszer köszi a választ! :)))
2013. febr. 19. 20:02
 5/7 A kérdező kommentje:
*mégegyszer
2013. febr. 19. 20:02
 6/7 anonim válasza:
nézz utána az öntisztulásnak és rájössz mennyire átverik a népet a samponnal
2013. márc. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet,de én ezt az öntisztulásos dolgot kissé visszataszítónak tartom.Amúgy meg már egyszer próbáltam úgy,hogy nem samponoztam be a hajamat...semmi tartása nem lett,az egész össze-vissza szállt.

Szóval számomra nem ez a megfelelő módszer. :)

2013. márc. 5. 16:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!