Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a striás bőr lebarnul,...

Ha a striás bőr lebarnul, akkor a stria milyen színű lesz? Úgyértem nem marad fehér? Vagy esetleg kevésbé fog látszani? És ha kondizom, csökkenthetem őket?

Figyelt kérdés
Elnézést ha buta kérdés...De nekem eddig nem voltak striáim, most lettek, vékonyak és sok is van belőle. :(
2013. febr. 11. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem rengeteg van a fenekemen évek óta és azon a területen le sem barnulok :( Ha egy picit be is barnulok a hasamon ugyanúgy látszanak a fehér csíkok.
2013. febr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem fog lebarnulni , konditól is max halványulni fog, de ami már ott van, ott is marad :O Sajnos ezek ilyen alattomosak :O
2013. febr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kondi nem csökkenti őket, ha izmosodsz, akkor inkább újak lesznek. Halványítani reconstriával tudod. Egyébként a stria nem barnul sajnos.
2013. febr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!