Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van jelentősége a hajszínnek...

Van jelentősége a hajszínnek az ember jellemében? Vagyis vannak olyan személyiségjegyek amik pl. jobban jellemzőek egy bizonyos hajszínre?

Figyelt kérdés
Sokszor láttam olyat, hogy a vörös hajúak szenvedélyesek, a barna hajúak megbízhatóak meg ilyenek. Ez tényleg így van, vagy csak kitalálták?
2013. febr. 9. 16:33
 1/2 H* ***** válasza:
100%
Ez szerintem hülyeség...nem minden szőke nő buta, és egyáltalán nem megbízható minden barna. Ennek a hajszínhez semmi köze, és különben is...ha valaki hülye és ráadásul szőke, nem lesz attól okosabb ha befesti a haját másmilyen színűre.
2013. febr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor van így, de abszolút nem általános. Aki nekiáll festeni a haját, sokszor több féle színen átmegy mire megtalálja a neki legjobban tetszőt, és a hozzá legjobban illőt.

Én alapből szőkésbarna vagyok (hosszú, hullámos), először feketére festettem de az borzasztó volt, és most már 8 éve élénk tűzvörös, azt mondják tökéletesen mutatja a jellememet, vörösnek is születhettem volna, van aki természetesnek hitte pedig tudjuk hogy piros színű haj nincs :) Mondjuk elég extrém stílusom van, szóval a hajszín csak egy a sok ezt jellemző kiegészítés, külső jellemző közül.

Hajszín alapján ne alkoss véleményt ismeretlenről, de előfordulhat hogy a színhez tartozó szterotípiás jellemet találod meg benne :)

2013. febr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!