Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha önbarnító krémet szeretnék...

Ha önbarnító krémet szeretnék használni hogyan kenjem el egyenletesen?

Figyelt kérdés
Egypár éve használtam önbarnítót és mindig foltos maradtam..Egyszer nagyon cikisen néztem ki..azóta nem merek önbarnítót használni.Most újból szeretnék de nem tudom hogyan kenjem el egyenletesen.Tudok segíteni ?
2008. jún. 4. 20:17
 1/5 tade ***** válasza:
SZia. En Garnier onbarnitot hasznaltam....szep egyenletes szint adott, de amikor tusolasra kerult a sor, a krem amit magamra kentem a tusolas utan a torolkozon maradt :((....eddig nekem talan a JOhnson&JOhnson holliday skin jott be. En mindig ugyanugy kenem be magam, mint egy normal testapoloval, a hatamat meg megkerema a baratomat, hogy kenje be. SZerintem fugg attol is, hogy milyen kremet hasznalsz.
2008. jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a Johnson$Johnsontól lettem foltos. Nekem az Avonos vált be, mert az könnyű, és nem leszek utána olyan "szagos":D Az ilyeneknél az a lényeg h vékonyan kell felkenni, így nem lesz foltos.
2008. jún. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ami nagyon fontos, hogy előtte radírozd a bőröd! Nem kell méregdrága radírt venned, elég, ha átdörzsölöd magad azzal a vacak műanyag labdával, amit fürdőrózsának hívnak. Aztán véknyan kend fel a barnítókrémet, a kezed alaposan mosd meg, mert csúnya lesz! A kézfejedre vigyél rá egy pici krémet a bőrödről, így egyáltalán nem leszel foltos. Én hullafehér vagyok és szeplős, emiatt mindig barnítom magam, hogy nézzek ki valahogy. Egy héten egyszer használom és ez nekem 15 év tapasztalat után így vált be. 3 éve a DM-es krémmel szépülök.
2008. jún. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valaki használ dave-osat? Mert most lehet kapni olyan barnítókrémet ami UV szűrős is . Szerintetek ez jó fajta , hatásos?
2008. jún. 5. 14:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Én dove-ot használtam tavaly, de lemondtam róla. Hullafehér vagyok, egyátalán nem barnulok, és nehezen is égek le. Nagyon száraz a bőröm, mellette van egy kis alergiám is, és sokszor viszketek:) A barnító krémet meg szépen elvakartam magamon mindig, és nagyon foltos lettem. A másik rossz, hogy az arcomat nem kentem be vele, nehogy azzal is így járjak, ezért a fejem világított, teljesen elütött a testem szinétől. (egyszer egy ismerősöm bekente az a arcát, neki a szemkörnyéke és a füle fehérlett, elég szarul nézett ki szegény, nem is lépett ki az utcára míg le nem kopott) A harmadik negatív tapasztalatom,hogy nem volt túl természetes a szinem, elég narancssárgás lettem tőle. Tudom milyen az, amikor nem tudsz barnulni, de inkább vagy maradj fehér, vagy legyél foltos, vagy válaszd a szolit.
2008. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!