Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kenjem be a kezem...

Hogyan kenjem be a kezem önbarnító krémmel, hogy ne legyen csúnya és sárga? Hogyan kell szép egyenletesen megoldani, hogy a kézfejem se üssön el a karomtól? Na meg a körmök se sárguljanak...

Figyelt kérdés
Krémezés után kezetmosok, hogy a tenyerem ne legyen sárga, aztán a testemről próbálok rávinni egy kicsit a kézfejemre, de így sem jó.
2008. máj. 10. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
napozz többet
2008. máj. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi,de nem ez volt a kérdés. Ha nem tudod,ne írj,ennyi.
2008. máj. 10. 17:34
 3/7 anonim ***** válasza:
én is önbarnítóztam magam de rájöttem h nem barna leszek hanem sárga:S ugyhogy inkább szoli vagy nyáron napocska
2008. máj. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
a legkárosabb a szolárium utána pedig a nap tönkre teheted tőle a bőröd. Legjobb a barnuláshoz az önbarnito én is azt használok és szép tőle a bőröm. Nem mindegy milyen önbarnitot használsz. és hogy ne foltokban barnulj le elotte le kell radiroznod az arcod és a tested ahol akarod magad barnitani.
2008. máj. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is csak sárgulok az önbarnítótól:S több félét is próbáltam söt szinte mindet de ugyan az mind:S am meg a szoli akkor nagyon káros ha mértéktelenül jársz...
2008. máj. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én gyönyörü szép barna leszek töle!Csak egy gond van:S Ahol összeér a böröm pl: kezem belsö fele combom ott meg nem!Pedig szoktam várni!
2008. máj. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én tegnap este használtam először ilyen krémet, és azt a tanácsot kaptam, hogy ne mossak kezet utána, hanem egy vizes törlővel töröljem meg a tenyerem, és akkor a kézfejem is szép barna lesz. Ennek ellenére ma reggel tiszta sárga kézzel ébredtem. Halál ciki ahogy kinéz, nem is merek emberek közé menni. Szóval azt nem javaslom, hogy csak töröld át krémezés után, mert bizony rajta marad.
2012. júl. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!