Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leborotválhatom a lábam?

Leborotválhatom a lábam?

Figyelt kérdés
13 leszek és 1szer megkérdeztem anyátol és azt mondta szo sem lehet rola ez kb fél évvel ezelőtt volt de ugy jobban érezném magam a bőrömben nem tudom hogy ez most hülye kérdés volte vagy sem de engem érdekel!vagy igaza van neki?
2009. szept. 4. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem 13 évesen már illene. Vagy nemtudom, én mint fiú tudom, hogy, hogy megy ennek a megítélése köztünk. 7.-ben egy lányt mindenki azzal cikizett, hogy milyen igénytelen és undorító amiért nem borotválja.

Mondjuk én azt tanácsolom neked, hogy csak akkor borotváld ha mutogatod is valakinek, pl nyáron mindenképp.

2009. szept. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sztem 1általán nincs igaza. Ha te jobban éreznéd magad, ha leborotválnád (ami teljesen természetes egy csajnál), akkor ne törődj vele, h mit mond, csak vegyél egy borotvát és borotváld le. Sztem észre se fogja venni.:D
2009. szept. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Figyi én is 13 éves lány vagyok és szerintem ne borotváld le,inkább gyanta vagy epilátor én is gyantázom fél éve és már nem is fáj.És nem erösödik a szőröm és 2 hetente bőven elég.Beszéld meg anyukáddal,hogy ez zavar téged.De ne azt mond,hogy mindenki ezt csinálja-->mert attól anyukám is már frászt kap.Mond azt,hogy Téged már nagyon zavar,hogy szőrös vagy eddig senki se figyelte még te se,de mostmár nagyon kellemetlen és szeretnéd ha Ő segítene ebbe neked.Anyukám biztos segítene és szerintem Neked is.Beszéld meg vele és majd írd meg mi lett.Sok sikert
2009. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
57%

ne borotváld, hanem gyanta, epillátor, esetleg krém.

Ha ilyen fiatalon elkezdenéd borotválni akkor nagyon meg fog erősödni.

Aztán egy idő múlva olyan erős lenne mint apukád borostája.

2009. szept. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp szedd le a szőrt, ert csúfolni fognak, de ne borotvával. 20l
2009. szept. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nyugodtan borotváld le, azért annyira nem fog megerősödni, én mag amúgy úgy vagyok vele, h nem is érdekel ha megerősödik, mert akár naponta is le lehet borotválni, mivel kb 5 percet fog igénybe venni ha szerzel egy kis gyakorlatot. szerintem sokkal egyszerűbb mint gyantázni vagy ilyesmi.

sajnállak, h anyukád ilyen, én is nagyon féltem h nem fogja megengedni, kb 13 voltam én is mikor megkérdeztem, és azt mondta, h ez teljesen természetes dolog, és hamarabb is szólhattam volna, h zavar.

szerintem nyugodtan borotváld le a tudta nélkül.

20/L

2009. szept. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

20 éves lánynak üzenenném:

Anyuka vagyok dolgozok egész nap.Utána a gyerekem meg főzzük és szerintedmég lesz majd ennyi idősen szedegedni a lábadról szőrt?Én borotváltam és SAJNOS a ami napig borotválom,mert ha gyantázok vagy epilátort használok össze f*som magam /bocsánat,de tényleg/.És most ha 2 nap után nem borotválom le ugy nézek ki mint akinek világ életébe nem látta borotva vagy valami más a lábát és szőr erösítött használok.Az egyik kislányom aki most már 22 éves őt nem hagytam,hogy borotválja/ssajnos anyám nem foglalkozott velem és hagyta :(/és most ahogy jött hozzánk,leszedte gyantával a lábát mintha semmi se történt volna.Én meg :(.Most szedtük le a 14 éves lányomnak gyantával 2.alkalommal azt mondta Neki tűrhető,de az én meg a nagylányom pédájára inkább ganytázza.Szerintem gondolj bele,hogy családod is lesz és már nem lesz se időd se kedved és ha "öreg" korodban is tartani akarod magad akkor ne BOROTVÁLJ

2009. szept. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszeruen nem ertem, mi ez az erosodos f*szság... Ki érdekel ha megerősödik?? Akkor naponta borotválod, kb 3 perc... -.-"
2013. jún. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!