Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikusok! Miért ennyire...

Kozmetikusok! Miért ennyire szőrbenövéses a lábam?

Figyelt kérdés

Tiszta szőrbenövéses a lábam, hiába csinálok bármit. Évek óta gyantázom,és epilálom, alig gyengült a szőr, ráadásul folyamatosan nő, szinte minden nap kell(ene) epilálnom itt-ott.

Ha növekszik, sok helyen benő, és csúnya fekete, illetve piros lesz, sajnos nem állom meg,hogy ne nyomogassam.

Ezen kívül mindig látszódnak a szőrtüszők, hiába nincs benne szőr.

Depilálás után amit használok: babaolaj, és bőrnyugtató.

Hintőpor is néha.

Esténként luffával átdörzsölöm a lábam, ezt nagyon régen egy kozmetikus mondta nekem, hogy ezzel leszedem az elhalt hámréteget, és nem fog benőni. Fenét nem nő be...


Mit csináljak, mit próbáljak ki még?

Leila titka? Hairfree? (veet szőrbenövésellenit kipróbáltam, nagyon csípett, és pirosabb lett tőle a lábam)


2011. aug. 27. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el a krémeket, főleg epilálás után. Ami kell: víz, szappan, bőrradír.
2011. aug. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A befelé forduló szálak mechanikai okai vannak.Pl.. ha gyantázol ami még túl pici a nyomás hatására fordul el.Sajnos a krémek semmit nem tesznek,valóban a körkörös szivacsos módszer az egyetlen.Én az epilálás bármelyik formájához használnák bőrfertőtlenítőt is.
2011. aug. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28%
Használj borotvát.
2011. aug. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz, borotvát nem vagyok hajlandó,egyrészt mert megint dzsungel lesz a lábam,másrészt akkor is látszódnak a tüszők,és akkor is benő.
2011. aug. 29. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!