Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kezelési terv (kozmetikusok...

Kezelési terv (kozmetikusok help)?

Figyelt kérdés

Évvégi vizsgára kezelési tervet kell készítenem. Lady Stella termékekből készíteném el. De sem honlapon sem más oldalakon nem találok leírást részletesen semmilyen termékükről.(mint pl Ilcsinél,vagy Afroditánál)

A lényeg az lenne, hogy az alábbi műveletekhez kellene nekem 1-1 termék (korpás-szeborrhoesás felszíni vízhiányos bőrre) A termék neve hatóanyagai és hatásuk kellene külön külön mindegyiknél.(4terméket sikerünlt kiválasztanom,azoknál értelem szerűen csak hatóanyag+hatás kell)

1.Letisztítás: Szőlő arctej ? ?

2.Tonizálás: Szőlő arctonik ? ?

3.Peeling: Szőlő arcradír ? ?

4.Elektromos kezelés: ? ? ?

5.Tápláló pakolás:? ? ?

6.Összehúzás:? ? ?

7.Befejező masszázs:Relaxáló masszázskrém rozmaring- és citrusolajjal ? ?


(Értelemszerűen felpuhítást,tisztítást,fertőtlenítést kihagytam mert ahhoz nem kell termék)

Kérem aki tud segítsen


2011. ápr. 9. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
2011. ápr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ezt anno úgy csináltam, hogy azzal a termékcsaláddal csináltam, miről biztosan tudtam, hogy minden terméke van(tej, tonik, radír, összehúzó). De ha te ragaszkodsz a Stellához, akkor menj el egy profibb kellékesbe, és kérj prospektust, amibe mindezeket profin leírják. Ha nem találsz egy tcsaládon belül minden terméket, nem gáz, a vizsgán nem várják el, hogy csak 1 terméket használj, beszúrhatsz pl egy Dermofil pasztát összehúzónak. (egyébként ennél jobb összehúzót még nem találtam). Valamint kérdezd bátran a mesteredet is, elvégre ezért fizeted neki az (illegális) tanulópénzt.
2011. ápr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nos,köszönöm.

Igazából a féléves vizsgára amiket megvettem azok még mindig megvannak és így nem látom értelmét megint megvenni mindent. Félévkor ezt használtam, azért ragaszkodok ehhez.

Úgy értetted, hogy más márkájú terméket használhatok?

A dermofiles az milyen?

Mert én úgy tudom nem lehet keverni, vagyis ha pl afroditával csinálnám akkor nem tehetek bele Ilcsis pakolást.

Ha félreértettem a válaszodat bocsi...

A mesteremtől nem nagyon tudok segítséget kérni sajna :/

És köszönöm!!

2011. ápr. 9. 19:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia,

Hát a hatóanyagokra én is rákerestem, de nem találtam, azt csak úgy tudod megoldani, hogy leolvasod az összetételét, megnézed, hogy azokból mi a hatóanyag és egy párat abból kiírsz, a hatásukra meg gondolom nyilván rá tudsz keresni ( ha valamelyiket nem találod, szívesen segítek, de így fejből én se tudom mi van benne). Mondjuk szerintem nem a legjobb termékcsaládot választottad, mert elég kicsi a választéka, és nem is a legprofesszionálisabb, csak azért mondom, mert tudom ilyen kötekedősek a vizsgáztatók. De ha már ezt akarod, akkor esetleg még tápláló pakolásként felrakhatsz LS olíva alga maszkot (spirulina algás), vagy a csokisok közül a gélmaszkot. A többire nem találtam semmi használhatót, de ha bemész a Stellához és körbenézel, biztos akad valami, meg ott hátha van valami normális katalógus is.

2011. ápr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Jó a választás hatóanyagok terén is.

Elektromos kezeléshez írd a dezinkrusztációt,a viót és az iontoforézist.

Tápláló pakolás:Zselés maszkot!

Összehúzónak:Ichtiol maszk

A befejező masszázst és cickafarkra cserélném.

2011. ápr. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ichtiol maszk ? A Stella termékei között van ilyen? Én nem hinném. Más kozmetikumokkal pedig nem keverhetem.

Stellával készítem a kezelési tervet, így minden csak Stellás lehet.

Elektromos kezeléshez ultrahangot írtam, szóval ahhoz kellene valami kozmetikum :/ csak még nem találtam hozzá semmit

2011. ápr. 10. 15:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez nem jÓ?


[link]

2011. ápr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szakoktató vagyok,igen van ichtiolos maszkja.
2011. ápr. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!