Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jó/szép ez a haj?...

Szerintetek jó/szép ez a haj? L/16 :D

Figyelt kérdés
[link] Mi a véleményetek rola ?:D
2013. febr. 5. 22:57
 1/9 anonim válasza:
szép! mit nem adnék ha ilyen szép hajam lehetne
2013. febr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sztem nagyon.
2013. febr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Épp a képen jól néz ki, de nekem annyira nem tetszik ez a hossz. Tudom, divat, de keveseknek áll jól.

A legtöbb esetben ez a haj letapad a fejre, és szét van törve kb vállig. Inkább egy egészséges, rövid haj mint egy hosszú de ápolatlan.

2013. febr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, annak ellenére, hogy majdnem ilyen hajam van. :D Az elején szerintem kéne pár rövidebb tincs, frufru, valami, mert így tényleg elég uncsi meg lapos élőben. Meg olyan uncsi is valahogy. Persze szép, meg minden (bár egy kép nem győz meg), de akkor se vagyok oda meg vissza.
2013. febr. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szép. Az enyém ilyen, csak a felső réteg rövidebb, hogy ott tudjak tartást adni neki szárításkor, bár amúgy sem lelapuló vagy zsírosodó fajta, de így szebb lesz szárítás után. Illetve mostmár nem egyszínű barna, hanem ombre a vége. De a fenekemig ér és dús, mint a képen.
2013. febr. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép. Én nagyon hosszú haj párti vagyok, kár, hogy nem sokan növesztik meg ekkorára (vagy nem tudják).

Nem feltétlen kell, hogy ápolatlan és törött legyen egy ilyen vagy hosszabb haj. Tudok olyanokról, akiknek bokáig érő, egészséges haja van. Attól függ, hogy ápolja az ember.

2013. febr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyönyörű!
2013. febr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Meseszép! :)
2013. febr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is bejon!
2013. febr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!