Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok 14-20! Szeretitek ha...

Lányok 14-20! Szeretitek ha egy fiúnak le van borotválva a hónalja vagy nem?

Figyelt kérdés

2013. febr. 4. 21:41
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
48%
Igen, higéniai okokból.
2013. febr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
53%

higiéniai okból? lol... pont hogy higiénikusabb a szőrös, nem véletlenül van ott.

Nekem tetszik ha szőrös a hónalja. A barátomnak nem nő sok max ilyen 5*5 cm és puha, szerintem buz*s lenne nagyon nélküle.

2013. febr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
34%

A mostani barátom nem borotválja, és nagyon szexi rajta. :)

20/L

2013. febr. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
42%
én se borotválom és egyáltalán nem büdös és szerintem is szebb mint a csupasz:) 21F
2013. febr. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
42%

Előző, milyen márkájú tusfürdőt, szappant, dezodort használsz, hogy nem büdös? Én Palmolive tusfürdőt, Nivea dezodort, és ha már 1 centi hosszú a szőröm, már érzem, hogy kicsit büdös.

Persze más márkákat is kipróbáltam már, de mindegyikkel eddig ez volt az eredmény.

Nem dohányzol amúgy? Mert a dohányosok kevésbé érzik a szagokat.

2013. febr. 11. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
51%

Nem dohányzom, a tusfürdőknek számomra vegyszer szaga van, nagyon is érzem a szagokat. Ha megizzadok nagyon, akkor se büdös, hanem édes, kicsit fűszeres illatom van.


tusfürdő helyett natúr szappant használok (kókuszolaj, kakaó, sheavaj, fahéj - ezek vannak benne), vagy mikroszálas fürdőszivacsot (ez szappan nélkül is lehoz mindent)

2013. febr. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
84%
ja de várj, az édes illat, ha minden nap fürdök akkor nincs, akkor teljesen szagtalan, csak ha vmiért, mondjuk mert egész nap csak itthon vagyok és nem zuhanyzom, akkor lehet ilyen ha pl edzem is vagy ilyesmi
2013. febr. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
67%

Hát, nem tudom. Igazság szerint én is ahhoz hasonlítanám a szagomat, hogy fűszeres. De ez nekem büdös.

A curry fűszer engem egy az egyben izzadságszagra emlékeztet. Van aki meg imádja ennek a fűszernek az illatát. Na, most ez csak egy példa volt, nem arra céloztam, hogy mindenkinek ilyesmi fűszerszaga lenne.


Én érdekesmód közvetlen tusfürdős zuhanyzás után is érzem ezt a "fűszerszagot", ha már kicsit is szőrös vagyok ott. És ez nem a Nivea dezodor szaga, hanem az izzadságomé, amit beszívott a szőr. Mihelyst eltüntetem a szőrt, a szag is megszűnik.

Tehát én nem bírom szőrösen magamat.

2013. febr. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
76%
Nem taszít, ha nincs leborotválva, de nyáron jobb kedvelem, ha mégis le van szedve,
2013. febr. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, az lemaradt, hogy 20/L.
2013. febr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!