Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek mi a véleménytek ha...

Nektek mi a véleménytek ha azt látjátok hogy valakinek nincs borotválva. A hónalja? Én nem szeretem borotvalni. Tényleg ez mar ilyen elvárás hogy kell?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nemed?


Nőknél ez már alap, és a pasiknál is nagyjából. És szerintem ez így is van jól. Higiénikusabb, meg nem jó nézni ahogy belekap a szél vagy úszik a víz felszínén mint egy vízi szörny:D Első pár alkalom viszketős, meg zavaró, de simán ,meg lehet szokni. Úgyhogy én borotválás párti vagyok.


21/L

2012. okt. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem gusztustalan egy nőnél a szőrös hónalj.
2012. okt. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nő vagyok de utálom borotválni
2012. okt. 21. 14:14
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy nőnél szerintem elvárható dolog, hogy az egész testét szörtelenitse.
2012. okt. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De minek
2012. okt. 21. 14:28
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Nő vagyok, de engem aztán nem érdekel, hogy mi az emberek elvárása. Ritkán szőrtelenítek, és akkor is csak magamért. Nyáron szoktam a hónaljamat, bár legtöbbször csak levágom. Amúgy sem látja senki, mivel nem úgy öltözködöm. Lábamat is csak nyáron szoktam néha. Szőke vagyok, így nem is olyan feltűnő a szőr.

Nem zavar, ha valaki nem szőrtelenít. Ha nő, akkor sem.

2012. okt. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Télen tök mindegy, nem látja senki. Olyankor én is csak hetente borotválkozom.

Nyáron azért 2-3 naponta szoktam, de szerintem hacsak nem a pamacs lóg ki, nem ronda, a rövidre vágott is elfogadható.

2012. okt. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem ,hogy embernek születtél. Így embernek lenni nem ciki.

Persze vannak nők/férfiak/egyéb besorolású anomáliák akik valószínűleg kiátkoznának a világból is ha látják, hogy te nem mész hóbort után. A szőrtelenség a mi századunk fűzője. Ha lehet így fogalmazni.


De tőlük ne érezd rosszul magad. Úgy élj, ahogy neked kényelmes. Ha neked így jó én teljesen elfogadom. Meghagyod magad eredeti szépségedben és pont.

2012. okt. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De az van hogy most megyek mellnagyobbításra és nem tudom leazedjem e. Mert elég nyúg lesz azzal amugy is és még utálnám ha nőne és viszketne a szőr. De mi lesz ha az ápolónő mütősnő orvos meg akik ott vannak ápolatlannak tartanak vagy ilyesmi??
2012. okt. 21. 15:32
 10/11 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva aki a szőröd meghagyása miatt ápolatlannak tart az kb. egy analfabéta színvolát üti.


Az értem, hogy fogyasztói társadalomban élünk és minden nyamvadt cuncit rá kellett kényszeríteni a szőrtelensége, a még több profitért a férfiakat is... de azt soha nem értettem, hogy ki volt az az elroggyant, aki a szőrőrséget az igénytelenséggel párosította. Hogy az hova tette a józan paraszti logikáját? És a többi aki osztotta a véleményét?

2012. okt. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!