Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fiúk, hogyan állnak ehhez a...

A fiúk, hogyan állnak ehhez a témához?

Figyelt kérdés
Elvileg,szép az arcom,szép a termetem,de problémás a bőröm.Néha a homlokom tele lesz pattanással,máskor eltűnnek.Ezt a fiúk nagyon megnézik,vagy nem annyira fontos?

2013. jan. 31. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztaltam,hogy nem nagyon foglalkoznak vele ha nem annyira durva. De szerintem menj el kozmetikushoz,bőrgyógyászhoz
2013. jan. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát szerintem hátrány ://

16/F

2013. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindenhol vannak pattanásim, meg nagyon tágak a pórusaim is, mégsem zavart még soha senkit. A pasiknak mindig tetszek. Épp csak magamnak nem.
2013. jan. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Vichy Normaderm nappali arckrémét. Ez megakadályozza a pattanások kialakulását.
2013. jan. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:).
2013. febr. 1. 17:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem kifejezetten taszít. És ahogy észrevettem, nem csak engem. Persze, nem ez a legfontosabb, meg kinek mi, de sokat ront az összképen hidd el. Még ha ismerkedésnél is, mégiscsak az arcodat bámulja egy fiú az idő nagyrészében. :)


Igazából, nem nagy cucc rajta sztem segíteni, használj sminket vagy menj el kozmetikushoz néha... Mondom ezt fiúként annyira nem értek hozzá de amikor pattanásos voltam én is elmentem néha kozmetikushoz, szóval egy lánytól végképp elvárható sztem.

2013. febr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!