Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy héten ha 2x vasalom a...

Egy héten ha 2x vasalom a hajamat nagyon károsít?

Figyelt kérdés

Hátközépig érő hajam van de csak vasalva oylan hosszú.Én imádom az egyenes ahjat de nekem nagyon göndör a hajam :(.Sokak szerint nagyon jól áll a göndör meg az egyenes is megoszlanak a vélemények h melyik a jobb.Én viszont a vasalt hajat szeretem jobban.Egy héten 2x szoktam hajat mosni és utánna ki is vasalom.hajmosás előtt kókuszolajos olívás pakolást használok rá.Hajmosás közbe pedig lemosom róla az olajat és tojásos tejes pakolást teszek rá 10 percre utánna ha lemostam garnier balzsamot teszek rá ezt is 10 percig hagyom rajta.Ha végeztem a hajmosással álltalába így télen emgszárítom a hajamat de tavasszal meg nyáron nem szoktam.Utánna ha emgszáradt a hajam fújok rá fővédőt és kivasalom.Majd ha kivasaltam akkor gliss kur erősen károsodott hajra való sprayt fújok rá és syoss hajvégápolót kenek a végekre.

Ilyen mértékű ápolás melett is eltörik?Még ha csak heti 2x vasalom akkor is? :'(

ELvagyok keseredve emrt növesztem a hajamat de nemtudom h mit csináljak mert ha törik nem fog emglátszani h nő :'(



2013. jan. 30. 20:20
 1/7 anonim válasza:
nyugi...én minden nap vasalom és csak hővédőt használok és semmi baja (a fodrász még meg is dicsérte, hogy milyen szép) szóval csak nyugi :)
2013. jan. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Adom az előző véleményét. Én is mindennap vasalom, teszek rá hővédőt, vasalás után meg Alverde hajvégápoló olajat és semmi baja. Amúgy 4 hónaponta járok fodrászhoz, ezért nincs megtörve. :) 17L
2013. jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor van rá esélyem h még így is nőjjön? :D

Köszi a válaszokat és még minnél többet küldjetek kíváncsi vok mindenki tapasztalataira :D

2013. jan. 30. 20:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Használj Hővédőt! :)
2013. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a többiekhez... mikor suliba jártam minden reggel kihúztam a hajamat bár nekem válltól kb 15cm még a hajam (ezt leírtam)... már használok hővédő spray-t rá és nem hiszem hogy jobban töredezne mint annak aki nem vasaljak. Vékony szálú hajam van ráadásul és nem is valami sok. Jaj igen minden hajmosás után hajvégápolózom...
2013. jan. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
hajtól függ, de én is az előttem szólókkal értek egyet. Nekem is nagyon göndör hajam van, használok hővédőt, mindennap vasalom, és nem törik. Egy időben elég durván törött, de egy ideje már nem. Ettől függetlenül valamennyire károsítja a hajadat, de azt mondják a heti két vasalástól még semmi baja nem lesz :)
2013. jan. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat ^^ <3
2013. jan. 31. 19:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!