Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha vasalom, majd vaxozom a...

Ha vasalom, majd vaxozom a hajamat minden nap, előbb-utóbb biztosan ki fognak hullani a hajszálaim? Hogyan védekezzek? Sok hajmosás segít valamelyest?

Figyelt kérdés
Idáig még nem vettem észre szerencsére, hogy kevesebb hajam lenne, pedig 2 éve csinálom már.
2011. dec. 25. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
ha teszel rá időnként pakolást és mindig használsz balzsamot akkor nem hinném
2011. dec. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól is függ, hogy milyen fajta, milyen dús és milyen hosszú a hajad. Az ilyen hajhullást nem lehet biztosra mondani, nem hiszem, hogy kihullik, esetleg töredezik, de ajánlom, hogy használj balzsamot! Én ezt a balzsamoz használom. Hajmosáskor a samponozás után leöblítem a hajam, nedvesre törölöm és rákenem. Letakarom a hajam egy sállal vagy nejlonzacskóval, 1-2 órán át, ha ráérek akkor tovább is rajtahagyom, majd lemosom. Elég könnyen lemosódik, nem ragad, semmi baj nincs vele. A hajam nem százaz és nagyon jó illatú! Csak ajánlani tudom: [link]


A gliss kurok is nagyon jók, én a sprays balzsamát használtam, nekem bevált. A hajam vastagszálú, hosszú. Minden nap vasalom vagy göndörítem, az utóbbinál hajhabot is használok nem keveset, mert különben nem tartja meg(Syoss). Hetente 1x, max 2x mosok hajat, és egyáltalán nem látszik rajta, hogy mikor mostam utoljára. Ha túl sokszor mosod a hajad, akkor az sem tesz jót, mert akkor hamar zsírosodik a fejből, akkor az dupla probléma.

remélem segítettem : ))

2011. dec. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!