Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Oplica szőrtelenítő krémmel...

Oplica szőrtelenítő krémmel lehet intim részt szőrteleníteni?

Figyelt kérdés
nekem a borotva nem vált be, gyantát nem szeretném, ez maradt. de az van rá írva hogy láb, és hónalj. használhatom azért lent is?
2008. jún. 3. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik szőrtelenítő krémet sem szabad intim területnél használni... legalábbis ez az ajánlott. Oda csak a borotvát és a gyantát ajánlják.
2008. jún. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kéne. A szőrtelenítő krémek intim helyen való használatától óvnak a szakemberek, mert irritációt okozhat. Ott sokkal érzékenyebb vagy. Én nem kockáztatnék.
2008. jún. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nekem a borotva okozott irritációt. elfertőzött és piros gyulladások egymás hegyén hátán, nagyon csúnya volt többszr is. próbáltam mindent, külömböző borotvákat, kenőccsel bekentem utánna, de mindig ilyen nagyon csunya lett. azt hiszem 1 részét krémmel fogom, ahol meg nem jönnek ki ezek, ott borotvával. köszi az eddigi válaszokat, várok még
2008. jún. 3. 18:10
 4/9 anonim ***** válasza:
A használati utasításon rajta van, hova szabad, és hova nem szabad használni. Az egyik tiltott terület az intim tájék: itt nagyon érzékeny a bőr, és ha eddig is sok mindenre érzékenyen reagáltál, akkor ez hatványozottan igaz lesz most is. Volt a napokban pár ilyen jellegű kérdés, szerintem nézegesd át őket, nagyon hasznos válaszok érkeztek rájuk! :)
2008. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én évekig szőrtelenítettem mindenféle krémekkel az intim testrészemet,mielőtt valahol hallottam,hogy káros is lehet.

Szerencsére semmi negatívat sem tapasztaltam,óvatosan csinálom.Persze tudom,hogy a használati utasításban szerepel,hogy nem ajánlott,de engem nem érdekel.A borotva nálam is irritációt okoz,a gyanta meg inkvizíciós eszköz,tényleg nem nagyon marad más megoldás.Lehet,hogy felelőtlenség,de nekem bevált!

2008. jún. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
és hol lehet ijen krémet kapni és nem drágák ezek?
2009. okt. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én ma vettem 990Ft-ért!(veet(száraz bőrre))

Szerintem ez jó ár meg a minőség is.


:)

2009. dec. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ohh bocs azt elfelejtettem írni ho a DM-ben fodrászkellék

de némelyik kisebb boltan is ahol minden van:)

2009. dec. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

[link]


Nézd meg.

2010. máj. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!