Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel szőrtelenítsem az...

Mivel szőrtelenítsem az alkaromat? (lány)

Figyelt kérdés
Most borotválom, csak az a baj gyorsan kinő, kicsit talán erősödik is, de az epillálást nem bírom, lábamon se bírtam, egy egész(!) óra volt egy lábam megcsinálni annyira fájt:S szal ezt feladtam. Gyantával jobb lenne? vagy mi van még, maradjak aborotvánál?

2013. jan. 29. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Én gyantázom:)Borotválni sose szeretném,attól csak megerősödik.15/L
2013. jan. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

GYANTA!!!! Minden területre, intimre is!

Borotválni nem borotválom az alkarom.. de ha akarnám, akkor gyanta, mert tovább tart!

Meg milyen már, leborotválom, másnapra borostás a kezem... senki se érhetne hozzám kb.. az undorító. Inkább akkor szőkítőpor...

A lábaddal meg menj el kozmetikushoz, magadnak csak rosszabb! Bár én magamnak csinálom és teljesen jó! :)

2013. jan. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, sajna nekem muszály tenni ellene, mivel barna vagyok, így minenütt nagyon látszik,szőkítővel se mennék sztem sokra:D
2013. jan. 29. 14:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem feketék a szálak, ezért muszáj gyantáznom :) Számomra ez a legjobb. Epilátor a karomon nagyon fájt, a borotvától meg másnapra már borostás lesz.
2013. jan. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is barna, de nem sűrű. szőkítő poroztam, úgy semmi gáz nem volt vele!
2013. jan. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
gyantától meg esélyes, hogy kipattogsz és az nagyon csúnya..
2013. jan. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de nem biztos... kikell próbálni.
2013. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is a gyantát javaslom.
2013. jan. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!