Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vilagosabb szinu a borom, es...

Vilagosabb szinu a borom, es zoldes kek a szemem. Most egesz vilagos szoke a hajam, de ha megfestenem egy soteteebb szokere vagy egy vilagosabb barnara jol allna?

Figyelt kérdés
kb...
2009. szept. 2. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Jol! Nekem is ilyen a böröm a szemem zöld! A platina szökével szörnyen festettem! :D A fekete ha barnultam kicsit jol àllt! Pàr évig violett szinü volt a hajam, tetszett is csak meguntam, most középbarna vagyok! Ez is tetszik, bàr én még egy àrnyalatott akarok vilàgositani! De meg vàrom mig lenö az eredeti hajszinem, ami vilàgossabb, de màr ezer éve nem làttam, meglàtjuk milyen lesz! :)
2009. szept. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen,jól áll majd.Én merem ajánlani a vöröst is.Én is világos bőrű vagyok és zöld szemű.Egyszer kipróbáltam a vöröst(Rubin vöröst)és valahogy megmaradtam ennél a színnél.Eredeti hajszínem szőkés barna,csak nagyon sápította az arcom.Úgy nézek ki az eredeti hajszínemmel,mint,aki folyton beteg,vagy vérszegény.
2009. szept. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ahh a vorost azt biztos nem mernem bevallalni, meg valahogy nem is igazan tetszik az a szin. De azert koszi szepen!!
2009. szept. 2. 13:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!