Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörösből szőke több lépésben...

Vörösből szőke több lépésben lehetséges?

Figyelt kérdés

A hajam nagyon hosszú, nem akarom, hogy tönkremenjen. Vörös vagyok. Először barna festékkel akarom befesteni, utána fokozatosan kicsit világosabb barna árnyalattal. Mikor már semmi vörös árnyalata nincs, akkor mennék fodrászhoz szőkítésre.


Így lehetséges? Nem lenne narancssárga?

Nem sürgős a dolog, fél-1 évet is rá tudok szánni.


2013. jan. 25. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
figyi, szerintem csináltasd ezt az egész folyamatot fodrásszal. fél-1 év alatt simán meglesz, de bízd hozzáértő kezekre! nekem is nagyon jól megcsinálta anno a fodrászom - először szőkéből lettem vörös, utána vissza szőkére - de nem volt egyszerű, nem akartuk szétcseszni a hajam. én ezt tudom tanácsolni:)
2013. jan. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Neked is több lépésben volt? Hogy sikerült?
2013. jan. 25. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:

igen, több lépésben:)

hát én most meg nem mondom, hogy melyik alkalomnál milyen festéket használt pontosan a fodrász, de ez a visszaszőkülési folyamat nálam most tart kicsit több, mint fél éve. most lesz az, hogy a következő hajfestésnél már visszanyerem a régi, jó öreg színemet:)

jól sikerült amúgy minden festés, nagyon szépen megoldotta a fodrászom.


hát türelem kell hozzá:D de inkább legyen sok idő, mintsem hogy baj legyen.

2013. jan. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok vele. Türelem kell. A fenékig érő hajamat azért sajnálnám, ha tönkremenne.:)


Köszi a tanácsot.

2013. jan. 25. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!