Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg ekkora hátránnyal...

Tényleg ekkora hátránnyal indulnak a festett hajúak?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak azt olvasom, hogy egyetlen követelmény a lányok hajszínével kapcsolatban, hogy természetes legyen. Mire jó ez? Én pl. feketére festem a sajátomat (nem az acélkéken fénylő árnyalatára, hanem amolyan barnás beütésűre), mert jobban passzol a lényemhez, a stílusomhoz, valamit a szemöldökömhöz is - hasonló a színe -, mindenki szerint jobban áll az eredeti fakó világosbarnánál. Mellesleg az állagának sincs semmi baja, semmivel sem kevésbé selymes, mint volt, és nem is hullik több belőle, mint régen. Miért kéne mégis kitartanom az eredeti mellett, ha egyszer minden szempontból rosszabb? Valaki elmagyarázná, mi a probléma pusztán csak azzal a ténnyel, hogy alapjáraton másmilyen lenne?

2013. jan. 24. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Én nem éreztem hátrányt akkor sem, amikor világosszőke voltam vagy kékesfekete vagy vörös vagy éppenséggel lila, pedig azok még csak közelről sem voltak természetesek. A mostani barna hajam meg teljesen olyannak hat, mintha a saját színem lenne.

2013. jan. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem alapból nem indulnak hátrányból, ha jól megválasztják a színt. Annyi a probléma, hogy sokan nem olyat választanak, ami illene a stílusukhoz, személyiségükhöz. Ja, amúgy nem nyomulásból, de a fekete haj a gyengém (ha festett, ha nem). :) 20/F
2013. jan. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom,hogy a rikító,kék,rózsaszín haj nem nyerő.A természetes hatású frizura mindig tökéletes.
2013. jan. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak itt írják ezt, élőben meg egy jól megválasztott hajszínt észre sem veszik a férfiak, hogy festett... náluk a festett a hupililát és az égszínkéket jelöli...
2013. jan. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az eredeti hajszínek csak kevés embernek szép szerintem ,nekem kiskoromba volt nagyon szép világos barna hajam 15 koromra olyan csúnya színe lett én is feketére festem sokkal szebb mint az eredeti nem hiszem hogy hátrány lenne nekem nem az
2013. jan. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!