Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolaj tenyleg karos a...

Ricinusolaj tenyleg karos a fejborre? Noveszto hatasa heti egyszeri hasznalattal is mukodik?

Figyelt kérdés

a hajtore meg vegre akarom ralni fpkent de mindenkepp maszirozaskor rakerul,itt pefoglattam mar olyan kommentelot,aki szerint nagyon karos emiatt foleg orakig fenn hagyva.


bocsi telorol irok...:)


2013. jan. 23. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
heti egynél többször nem is ajánlatos. Van akinek nrem jó de sokaknak tényleg gyorsabban nő tőle. Embere válogatja próbáld és és kiderül neked okoz-e bármi problémát.
2013. jan. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
A ricinusolajnak nincs hajnövesztő hatása, nem tudom ezt ki kezdte a neten terjeszteni, de ez egy hülyeség. Ha hozzáértő orvost kérdeznél akkor még hitelest választ is kaphatnál erről. Méghozzá azt hogy a hajnövekedés nem befolyásolható, nem gyorsítható, nem is lassítható. Az olaj pedig nem jó a fejbőrnek mert tömény, beleül a pórusokba, persze ha lemosod fél órán belül az még nem okoz bajt.
2013. jan. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van akinek pedig bevált, igaz én is használtam egy időben, de azon kívül,hogy szép fénye lett tőle a hajamnak mást nem nagyon vettem észre... Szóval nem nőtt tőle a hajam, pedig nekem is ez lett volna a célom.

Én hajnövesztésre hennát használok- az utóbbi már megtette hatását, szépen nő a hajam tőle:).

De egyébként én is úgy olvastam,hogy csak is heti egyszer szabad a hajra felkenni.

2013. jan. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ertem akkor lehet csak kcsit javit a szerkezeten meg fenyesebbe puhabba tedzi igy egeszsegesebb es azert latszik ugy h jobban no :)
2013. jan. 23. 12:49
 5/6 anonim válasza:
Nekem jobban nő tőle a hajam,kb 2 centit havonta.Heti kétszer szoktam feltenni,viszont nem hagyom fent 2-3 óránál tovább,mert felesleges és szerintem többet ártana,mint használna.Egyébként rengeteg hajnövesztő napló van,amiben ricinussal növesztenek hajat,szerintem azokban egyértelműen látszik a növekedés,nem csak bebeszélik maguknak az emberek(fényképes bizonyítékok vannak a növekedésről és elég látványosak).
2013. jan. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehet, hogy ez is csak legenda és beképzeltem, de a Panthenol nagyon jó cucc! Én hajmosás előtt vittem fel a hajamra, kb. másfél órával (hetente mosok csak hajat, mert nem zsírosodik gyorsan) hajmosás utána pedig nagyon jó puha lett a hajam és úgy vettem észre, hogy gyorsabban is nő. Ricinusolajat is használtam, de nem hozott nagy változást, kimosni is hosszadalmas volt, sok samponnal, ami nem hinném, hogy olyan jót tesz a hajnak, akármilyen protein, meg kutyafüle van benne...
2013. febr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!