Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mire jó a sószappan?

Mire jó a sószappan?

Figyelt kérdés
És hogyan használjam ?

2013. jan. 20. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
A sószappan jó a pattanásokra ekcémára és a legtöbb bőrproblémára. Nedvesítsd be és dörzsölgesd át vele az arcod de óvatosan nehogy felsértsd a bőrödet. A só jótékony hatású méregtelenít, visszaállítja a bőr normális só-víz háztartását amit a kozmetikumokkal nap mint nap elnyomunk. A sószappant arctisztítás után használd. Nem szappan hanem szappan formájúra csiszolt sótömb. A kezdeti rosszabbodástól nem kell megijedni az a méregtelenítés jele. Pár hét után visszaáll a bőröd normális működése. Használd rendszeresen a sószappant tapasztalatból mondom hogy csodát tesz a bőrrel. És a hidratáló krémeket meg egyéb vackokat elfelejthetsz.
2013. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és mennyi ideig hagyjam rajta, mikor mossam le ?
2013. jan. 27. 15:30
 3/4 eric_one válasza:

Szia! Én is használom a himalájai sószappant, és csak jót tudok róla mondani.. Használhatod úgy is hogy megmosod vele az arcod és hagyod megszáradni, azután egy puha törölközővel letörlöd a sószemcséket amik rászáradtak az arcodra. Vagy pedig lemosod azonnal. Naponta használhatod sokszor is hogy gyorsabb javulást érj el, pl egy pattanás fél-egy nap alatt eltűnhet így.

Ahogy fentebb írták már, kezdetben enyhén csípheti az arcodat a só, de az 2-5 perc alatt elmúlik, van akinél pirosodás is lesz, de az is elmúlik 30 percen belül.

Ezen kívül még sok mindenre lehet használni...

2013. jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam hogy egész éjszakára rajtahagyom és reggel lemosom. Nem lesz bajod tőle hiszem csak só.
2013. jan. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!